Polis Rihanna için alarma geçti!

Rihanna’nın Los Angeles’taki evinde güvenlik alarmları çalmaya başlayınca pek çok polis aracı ve helikopter şarkıcının evine akın etti.

Dünya Magazin

Polis Rihanna için alarma geçti! Rihanna’nın Los Angeles’taki evinde alarm çalmaya başlayınca polis ekipleri seferber oldu. Dün gecce bir anda alarmlar devreye girince helikopter ve polis ekipleri ünlü şarkıcının evine gitti.

TMZ’nin haberine göre, Rihanna alarm çaldığında evde değildi. Olaylar esnasında ünlü şarkıcı Londra’da bir gece kulübünde eğleniyordu. Yaşanan olaylar Rihanna'nın daha önce evinin etrafında onu gözetleyen bir tacizcinin olayını akıllara getirdi. Geçtiğimiz aylarda yaşanan olayda saplantılı hayran, Rihanna evde yokken gizlice eve girmiş ve burada 12 saat geçirmişti. Haneye tecavüz, hırsızlık, mala zarar verme, polise direnme suçlarından tutuklanan Eduardo Leon isimli 27 yaşındaki hayran polislere, “Rihanna ile birlikteyiz. Az önce seviştik” iddiasında bulunmuştu.

Rihanna: Kalçalarımı kaybetmek istemiyorum!

Rihanna: Kalçalarımı kaybetmek istemiyorum!Rihanna'nın paylaşımından sonra...

Rihanna'nın paylaşımından sonra...

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: