'PLAJ TERLİĞİ DE ÇOK SATAR'

CINE5'te cumartesi günleri yayınlanan 'Cine City' programının bu haftaki konuğu Ata Demirer'di.

Magazin - 06.05.2008 03:57
'PLAJ TERLİĞİ DE ÇOK SATAR'
Sunucu Kemal Hamamcıoğlu'nun sorularını yanıtlayan Demirer, samimi açıklamalarıyla dikkat çekti. 'Osmanlı Cumhuriyeti' filminde 7. Osman'ı canlandıran ünlü stand-up'çı, gişe tartışmalarına da son noktayı koydu.

Çok seyredilen filmlerin her zaman çok kaliteli olmadığını söyleyen Demirer, 'Plaj terliği de çok satar. Ama plaj terliğidir. Bence Türk sineması önemli. 'Eşkıya'yı bir milyon kişi seyretti. Benim için 10 milyon kişi seyretmiştir' dedi. Türkiye'de iyi film yapıldığını aktaran Demirer, 'Ben gişeyi çok kafaya takmamamız gerektiğini düşünüyorum' diye konuştu. Demirer, sözlerine şöyle devam etti: 'Bir film için çok uğraşıyorsunuz, belki 1.5 kişi seyredecek diye, bilemem ki... Ben şu an bunu yaşadığım için çok keyif alıyorum. Onu da tüccarlar düşünsün. Ben filme ortak falan değilim. Yeter ki seyredilsin. Çünkü çok emek sarfediliyor.'
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

Bunlarda ilginizi çekebilir: