'PETEK SÖZ VERDİ AMA YAPMADI'

Programda canlı yayına katılan bir vatandaşa verdiği vaatler nedeniyle Petek Dinçöz'ün başı derde girdi.

Magazin - 15.01.2008 11:12
'PETEK SÖZ VERDİ AMA YAPMADI'
Osmaniye'de çaycılık yapan Lütfi Paksoy, hafta içi Show TV'de yayınlanan Petek Dinçöz'ün sunduğu 'Arım Balım Peteğim' isimli programda kendisine lokanta sözü verildiğini iddia etti.

'Reyting malzemesi yapıldığını' ileri süren Paksoy, Dinçöz'ün gözündeki kronik iltihaplanma rahatsızlığının tedavi masraflarını karşılama sözü verdiğini ifade ederken, 'Canlı yayının sonraki günlerinde ise eşimi davet ederek, bizlere bir sürü vaatler vererek tekrar birleşmemizi sağladılar. Programda yardımlar geldi, bize ev yemekleri yapan bir lokanta açmak ve buna benzer çeşitli maddi destekler sağlayacakları sözünü verdiler. Ancak verilen sözlerin birçoğu yerine gelmedi.' Programdan sadece 4 bin 250 YTL para gönderildiğini, bununla da lokanta değil ancak bir çay ocağı açabildiğini kaydeden Paksoy, harcadığı para kadar da borçlu olduğunu vurguladı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz