Pembe terlikli Diva!

Bir mekanda sahne alan Bülent Ersoy, “Çok kötüyüm buradan hastaneye gideceğim” dedi. Kısık sesiyle ayakta durmakta güçlük çeken Diva’nın pembe sabahlık ve terlikleri dikkat çekti.

Magazin - 21.01.2018 05:00
Pembe terlikli Diva!
Vadistanbul’daki bir mekanda sahne alan Bülent Ersoy, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kısık sesiyle ayakta durmakta dahi güçlük çeken Diva, “Çok kötüyüm buradan hastaneye gideceğim” dedi.

Bülent Ersoy uçağı birbirine kattı

Bülent Ersoy uçağı birbirine kattıUçakta yanındaki yolcuyu istemediği için olay çıkarttığı iddia edilen Ersoy, “Çok sinirlendim. Yanımda kimse otursun istemesem özel uçak alır giderim ya da iki koltuk satın alırım. Yan yana oturduğum Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy oradaydı. Allah’ıma şükürler olsun, onlar gördü. Yoksa yalancı bilecektiniz beni” diye sitem etti.

Bülent Ersoy, Gülşah Saraçoğlu'na ateş püskürdü!

Bülent Ersoy, Gülşah Saraçoğlu'na ateş püskürdü!Performansının ardından hastaneye gidip serum taktıran Diva’nın pembe sabahlık ve terlikleri dikkat çekti.

Diva Bülent Ersoy ve Gülşah Saraçoğlu arasındaki polemik büyüyor!

Diva Bülent Ersoy ve Gülşah Saraçoğlu arasındaki polemik büyüyor!Kaynak: gazetevatan.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Bülent Ersoy

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz