Parfümünüz tarzınızı belirler!

Çekici olmak, güzel olmak, modayı takip etmek tamam... Ama peki ya kokunuz? Bazen siz parfüm seçersiniz bazen de parfüm sizi seçer. Bu durum doğru buluşma ile tarzını da belirler.

Güzellik - 31.10.2017 17:12
Parfümünüz tarzınızı belirler!
Malum koku her zaman çok önemlidir. Özellikle ilk tanıştığınız insanların etkileyici bir kokusu varsa kolay kolay unutamaz hatta onu yeniden görmeyi sırf bu kokuyu bir kez daha alabilmek için isteyebilirsiniz.

Evlerin, eşyaların, yaşayan tüm organizmaların kendine has bir kokusu vardır. İnsan bu noktada şanslıdır ki kendi kokusunu kendisi seçebilir. Kalıcılığa ve akılda kalmaya ilk katkıyı hoş kokunuz sağlar. Tabii bu sadece bir yardımcıdır. Sonraki numara beyinde başlar. Bütüne eriştiğinizde kokunuz ve varlığınız ile tutku yaratabilirsiniz.

Parfüm seçimi her kadının yıllarca aradığı tam bulduğum dediği yerde kısa bir süre sonra sıkıldığı ve yeni bir arayışa girdiği en önemli kullanım gereçlerinden biridir. Doğru tenle doğru parfümü buluşturmak için kaç şişe boşa heba edilir hesabı olmaz ama arayan sonunda doğru kokuyu bulabilir.

KAYNAK: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Parfüm

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz