Parfümü bile para kokuyor!

Kim Kardashian, tek kuruş harcamadan reklam yaptı ve kasasına 5 dakikada 5 milyon dolar geldi.

Dünya Magazin - 19.07.2018 10:34
Parfümü bile para kokuyor!
ABD'li reality şov yıldızı Kim Kardashian, kozmetik piyasasında da adından söz ettiriyor. Kardashian, yeni parfüm serisini piyasaya çıkardıktan sonra reklam için tek bir kuruş harcamadan 5 dakikada tam 5 milyon dolar kazandı.

Normal şartlarda yüksek miktarda reklam gideri gerektiren bu çılgın tanıtım kampanyası için hiç para harcamayan Kardashian ve ekibi sosyal medyanın gücünü kullandı.

Kimoji Vibes, Kimoji Cherry, Kimoji Peach adını taşıyan parfüm setinin tanıtımı için Kim Kardashian, Instagram sayfasında fotoğraf paylaştı. Parfüm kutularını elinde tutarak ya da yanına koyarak verdiği pozları, takipçilerinden çok sayıda beğeni aldı.

Ama sosyal medya üzerinden ilerletilen kampanya sadece bununla sınırlı kalmadı. Aralarında Drew Barrymore'un da bulunduğu bazı ünlüler parfüm şişeleriyle verdikleri pozları sosyal medyada paylaştı.
Bu şekilde tanıtımı yapılan parfüm serisinin satışları patladı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz