Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu müjdeyi verdi!

"Kiraz Mevsimi" dizisinde başlayan aşkları 3 yıldır devam eden Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel aşkı nikah masasına gidiyor.

Magazin

Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu müjdeyi verdi! Fox TV'de yayınlanan 'Kiraz Mevsimi' dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu'nda sevindiren haber. 3 yıldır aşk yaşayan ikilinin ilişkileri nihayet nikah masasına gidiyor. Çiftin yakın çevresine nikah müjdesi verdiği iddia edildi.

Özge Gürel:

Özge Gürel: "Aynı dizide olmaz!"Geçtiğimiz günlerde Etiler'de görüntülenen Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu, evlilik sorularını "Kısmet" diyerek geçiştirmişti. Özge Gürel, "tekrar aynı projede yer alır mısınız?" şeklinde gelen soruya ise “Aynı proje olmaz. Serkan'la çok güzel bir dizi yaptık. Şu an için uzun bir süre aynı proje de yer almak istemiyoruz. Daha önümüzde çok uzun zaman var. Bir süre sonra belki olabilir" cevabını vermişti.

Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu'nun aşk tatili!

Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu'nun aşk tatili!Özge Gürel:

Özge Gürel: "Bizimki doğaçlama bir ilişki!"YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: