Özcan Deniz 'onur savaşını' kazandı!

Özcan Deniz ve Şebnem Schaefer bir dönem aşk yaşamıştı. İlişkilerini sonlandırdıktan sonra Schaefer'in açıklamaları herkesi şok etmişti.

Magazin - 14.01.2018 12:27
Özcan Deniz 'onur savaşını' kazandı!
Şebnem Schaefer eski sevgilisi Özcan Deniz ile yollarını ayırdıktan sonra ortaya attığı iddia herkesi şok etmişti. Schaefer, eski sevgililileri Özcan Deniz ile Şenol İpek için "biseksüel" (her iki cinse de ilgi duyan) demesi ortalığı karıştırmıştırdı. "Ben ilişkilerine şahit olmadım ancak cep telefonlarına gelen mesajlardan haberdar oldum. Ben böyle açıklamalardan rahatsız oluyorum. Ama insanlara öyle suçlamalar getiriliyor ki insanın kendini savunması gerekiyor. Ben hep o bekaret raporunu gösterirken duyduğum üzüntüyü anlatamam" diyen Schaefer o dönem bir çok açıklamasıyla gündemden düşmemişti.

Bu açıklamaların ardından olay mahkemeye itikal etti. Özcan Deniz ise basına şu açıklamayı yapmıştı.

"Bir kere şunu söyleyeyim. O kızla mahkemede hesaplaşacağız. Avukatlarımla görüntüleri izledim. Gerçi orada kıza bazı şeyleri zorla söyletme var ama bu iş mahkemeye gidecek. Herkes benim cinselliğime takmış durumda. Benim öyle olmamı istiyorlar gibi bir hava var. Öyle değilim, daha önce de bunu çok kez söyledim. Ama ortaya çıkıp da bazı kesimleri üzmek istemem. Sonuçta bir sürü entelektüel gay var. Saygımdan susuyorum. Benim üzerimden reyting yapılmak isteniyor, bu çok açık. Ben işimle gündeme gelen biriyim. Ortaya çıkıp sahte gündemler yaratmıyorum."

"Bu bir onur savaşıdır" diyen Özcan Deniz, Şebnem Shaeffer'a açtığı tazminat davasını kazandı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz