Özcan Deniz bugün evleniyor!

Özcan Deniz ile Feyza Aktan bugün sade bir törenle dünyaevine girecek.

Magazin - 15.03.2018 11:50
Özcan Deniz bugün evleniyor!
Özcan Deniz'in hamile sevgilisi Feyza Aktan'la gizli saklı evlendikleri iddia edilmişti. Çiftin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde nikah masasına oturdukları ve sade bir törenle hayatlarını birleştirdikleri yazılmıştı. Bu haberlerin doğru olmadığı ortaya çıktı.

Özcan Deniz: Oğlumun her şeyi tamam

Özcan Deniz: Oğlumun her şeyi tamamBUGÜN EVLENİYORLAR!

Star TV'de yayınlanan magazin programı 'Duymayan Kalmasın'da konuşan Cengiz Semercioğlu, Özcan Deniz'le birebir görüştüğünü söyledi ve çiftin bu akşam sade bir törenle evleneceklerini açıkladı. Çiftin nikahı Özcan Deniz'in evinde olacak.

Özcan Deniz'den aşk pozu!

Özcan Deniz'den aşk pozu!ARDA TURAN GİBİ EVDE NİKAH KIYILACAK!

Afrin harekatı, şehitlerimizin olması ünlüleri düğünlerden uzaklaştırdı. Arda Turan, "Savaş varken düğün olmaz" diyerek görkemli bir düğün yerine sade bir nikahla evlenmişti. Özcan Deniz de aynı yolu seçti.

Zirvede aşk tazelediler!

Zirvede aşk tazelediler!"İKİ İSİM ARASINDA KALDIK"

Ayrıca magazin muhabirleriyle sohbet eden Özcan Deniz doğacak çocukları için iki isim düşündüklerini açıkladı. Deniz, “İki tane isim arasında kavgamız var, birinden biri olacak. Çok tuğla gibi bir isim olmayacak, ikisi de şık” açıklamasında bulundu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Arda Turan, Özcan Deniz

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz