Övgüler Kerem Bürsin i'Çin'

Kerem Bürsin’in 2013’te Çin’de çektiği korku filminin görüntüleri ortaya çıktı. Kasım 2017’de nüfusu 1 milyarı aşan Çin’deki TV’lerde yayınlanan film sayesinde Bürsin, ülkenin yıldızı oldu.

Magazin - 18.01.2018 07:00
Övgüler Kerem Bürsin i'Çin'
Amerika'da başladığı oyunculuk kariyerini yıllardır Türkiye'de sürdüren Kerem Bürsin'in ünü, Uzakdoğu'ya kadar uzandı. 2013 yılında Çin yapımı bir gerilim filminde yer alan yakışıklı oyuncunun bu projesi, yıllar sonra Uzakdoğu televizyonlarında gösterildi.

Ezgi'nin yeni hedefi Kerem Bursin!

Ezgi'nin yeni hedefi Kerem Bursin!Kasım 2017'de yayınlanan filmin fotoğrafları ise geçtiğimiz günlerde sinema sitesi 'imdb'de yer buldu. Shen gong yuan ling (Lanetli Saray) adlı televizyon filminde 'Adam' karakterini canlandıran Bürsin, performansıyla Çinliler'i kendine hayran bıraktı.

Kerem Bürsin'den 'Can Feda' pozu!

Kerem Bürsin'den 'Can Feda' pozu!FİLMDE KORKU DOLU ANLAR YAŞADI!
Korku ve gerilim türündeki 'Lanetli Saray' için 26 yaşındayken kamera karşısına geçen Bürsin, Çin Hayalet Festivali'yle ilgili belgesel yapan ABD'li bir gence hayat veriyor. Filmde işkenceyle öldürülen Çinli bir cariyenin 300 yıllık gizemini araştırmak için yola çıkan Kerem Bürsin, kendini arkadaşlarıyla korku dolu bir hikayenin içinde buluyor.

Kerem Bürsin yapım şirketi kuracak!

Kerem Bürsin yapım şirketi kuracak!Ünlü oyuncu, bir yandan bedenlerini ele geçirmek istediği masum insanları öldüren hayaletle mücadele ederken bir yandan da efsanenin gizemini çözmeye çalışıyor.

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin'den muhabirlere;

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin'den muhabirlere; "Sonra konuşalım"Senaryosunu Frances Doel'in kaleme aldığı korku ve gerilim türündeki televizyon filmi Çin'de izlenme rekorları kırdı.

Kerem Bürsin, Serenay Sarıkaya'yı kıskanıyor mu?

Kerem Bürsin, Serenay Sarıkaya'yı kıskanıyor mu?Kaynak: takvim.com.tr
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kerem Bürsin

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz