Orhan Gencebay'dan suç duyurusu!

Orhan Gencebay, sosyal medyadan kendisine ağır hakaretlerde bulunulduğu iddiasıyla 17 kişi hakkında suç duyurusunda bulundu.

Magazin - 13.10.2018 15:10
Orhan Gencebay'dan suç duyurusu!
Orhan Gencebay, dün Sevim Emre ve Sevim Emre’nin kuzeni avukat Berrin Ayata ile İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na gelerek kendisine sosyal medyadan ağır hakaretlerde bulunduğunu iddia ettiği 17 kişi hakkında suç duyurusunda bulundu.

2 saat adliyede kalan Orhan Gencebay, “Bu hakaretler sosyal medyada, gerçekten üzücü ve bu defa bayağı şiddetli. Benim üzüntüm şu ki hakaret hiç iyi bir şey değil. Hakaret sahibini buluyor aslında. Kötü söz sahibinindir. Ben insanları hiç kırmamaya özen gösterdim. Ama bazı insanlarımız üzüyor insanı” açıklamasında bulundu.

Avukat Berrin Ayata ise, “Orhan Gencebay üzerinden Cumhurbaşkanlığına varana kadar hakaretler olunca üzüntüden aşırı bir yüklenme oldu. Bu saldırılar 4-5 yıldır vardı. Saldırıların çoğu gizli hesaptan yapılıyordu. Emniyet o kişileri tespit etti. Yapanlar cezalarını alacak” şeklinde konuştu.

Orhan Gencebay, Bülent Ersoy için bakın hangi kuralı bozdu?

Orhan Gencebay, Bülent Ersoy için bakın hangi kuralı bozdu?Orhan Gencebay’dan sert sözler!

Orhan Gencebay’dan sert sözler!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz