Onur Tuna, setteki taciz hakkında konuştu!

Oyuncu Cem Uçan, önceki akşam Gülşah Şahin ile dünayevine girdi. Çiftin nikah şahitliğini yapan Onur Tuna, törende 'Yasak Elma' dizisinin setindeki taciz iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

Magazin - 26.06.2018 11:29
Onur Tuna, setteki taciz hakkında konuştu!
Fox TV'de yayınlanan 'Yasak Elma' dizisinde 'Alihan' karakterine hayat veren Onur Tuna, arkadaşı Cem Uçan ve Gülşah Şahin'in düğününde görüntülendi. Onur Tuna, rol aldığı dizinin setinde yaşanan taciz iddiaları hakkında sessizliğini bozdu.

Talat Bulut ifadeye çağrıldı!

Talat Bulut ifadeye çağrıldı!Onur Tuna, Talat Bulut’un 19 yaşındaki kostüm asistanı Özge Ş.'yi taciz ettiği iddialarıyla ilgili şu sözleri dile getirdi: “Net konuşamayacağım doneler var. İşin içinde biri olarak bunu açıklamanın zamanı değil diye düşünüyorum. Gerçekten berbat bir olay.”

Tuna, "Yargıya taşındığı için net konuşamayacağım doneler var. Adını bile zikredemiyorum, çok berbat bir olay. Fikrimi daha sonra açıklayacağım" sözlerini de ekledi.

Talat Bulut'un eski eşinden mektup var!

Talat Bulut'un eski eşinden mektup var!Talat Bulut'a kötü haber!

Talat Bulut'a kötü haber!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz