O PARAYA PROGRAM YAPMAM!

İbo Show için TRT’den bölüm başına 65 bin YTL alacağı iddia edilen Tatlıses, 'o paraya program yapacak adam değilim' dedi..

Magazin - 15.04.2008 14:05
O PARAYA PROGRAM YAPMAM!
İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz yıla kadar atv'de yaptığı şov programını bu sezon TRT'ye taşıyor. TRT kulislerinden gelen haberlere göre İbrahim Tatlıses'e bölüm başına 65 bin YTL ödeneceği belirtilmişti. Ancak ünlü türkücü TRT'den haftada 150 bin YTL alacağını söyledi.

Konuyla ilgili konuşan sanatçı şöyle dedi: "Ben atv'de yaptığım programdan 150 bin YTL alıyordum. 65 bin YTL'ye program yapacak insan değilim. Bu iddialarla beni aşağı çekmeye çalışıyorlar, fiyatımı düşürmek istiyorlar. Bunu duyan, 'Gel 100 bin YTL'ye program yapalım sana' diyor. Benim yapım şirketim bir kanala program yapıyor. Reyting almıyor, bana malediliyor."

Tatlıses, TRT ile henüz sözleşme imzalamadığını belirterek, şöyle konuştu: "Gün konusunda henüz anlaşamadık. İbo Show'un günü, pazardır. İzleyicilerin alıştığı bildiği bir gündür. Ancak TRT hafta içi yapmak istiyor. Ben de pazar gününde ısrarlıyım. Yarın biraraya geleceğiz ve kesin olarak konuşacağız. TRT'de yer almak istiyorum. Çünkü bizim ilk göz ağrımızdır."

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz