O iddialar Seda Sayan'ı çıldırttı!

Bir dönem Seda Sayan'ın sabah programında yardımcılığını yapan "Mülayim” karakteriyle tanınan Cengiz Çimen ve eşi Sibel Çimen, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa’ya konuk oldu.

Magazin - 26.12.2018 14:30
O iddialar Seda Sayan'ı çıldırttı!
"Mülayim” karakteriyle tanınan Cengiz Çimen, Seda Sayan'ın yardımcılığını yaptığı dönemde cuma namazına gittiği için stüdyoda olmamasına sinirlenerek işine son verildiğini iddia etti. Mülayim ve eşi Sibel Hanım, 14 yıl önce yaşanan olaylardan sonra piyasada iş bulamadıklarını ve zorlandıklarını canlı yayında anlattı.

SEDA SAYAN'DAN ZEHİR ZEMBEREK SÖZLER

Ortaya atılan iddiaların ardından Seda Sayan, Instagram hesabından ateş püskürdüğü bir açıklamaya imza attı. Sayan, 'Namaz kıldı' diye işten kovan da 'kovuldum' diye ağlayan da namerttir yazıklar olsun size ve sizi oraya çıkarıp konuşturanlara. Allah'a havale ediyorum. Unutmayın ben yastığa başımı vicdanım çok rahat koyuyorum. Siz düşünün. İnandırıcılığınız sıfır.' sözleriyle iddialara sitem etti.

İşte o paylaşım:


Seda Sayan bombaladı!

Seda Sayan bombaladı!Seda Sayan'ın zor anları!

Seda Sayan'ın zor anları!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!