O fotoğraflara ilk açıklama!

Berk Oktay'ın eşi Merve Şarapçıoğlu Oktay'ın Instagram hesabından yapılan uygunsuz paylaşımlar olay olmuştu. Ünlü çift konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Magazin - 21.03.2018 12:03
O fotoğraflara ilk açıklama!
Berk Oktay'ın eşi Merve Şarapçıoğlu Oktay'ın Instagram hesabı hacklenmiş ve hem kendisinin hem de eşinin uygunsuz fotoğrafları Instgram sayfasına yüklenmişti. Ünlü çift adına avukatları konuyla ilgili bir açıklama yayınladı.

Kafa karıştıran paylaşım:

Kafa karıştıran paylaşım: "Kocam beni dövdü yardım edin"İşte o açıklama:

"21.03.2018 tarihinde Sayın MERVE ŞARAPÇIOĞLU OKTAY’ın kişisel instagram hesabı maalesef sanal korsanlar ve dolandırıcılar tarafından siber saldırıya uğrayarak ele geçirilmiştir. Ele geçirilen kişisel instagram hesabı üzerinden MERVE ŞARAPÇIOĞLU OKTAY’ın burun ameliyatı olduğu dönemde çekmiş olduğu fotoğrafları “Kocam beni dövüyor, yardım edin” şeklinde altına notlar yazılarak paylaşılmıştır. Bu paylaşımdan amaç MERVE ŞARAPÇIOĞLU OKTAY’ın oyuncu eşi BERK OKTAY’ı kamuoyu nezdinde zor duruma düşürmektir.

Instagram hesabının ele geçirilmesine ilişkin olarak sabah erken saatlerde Cumhuriyet Başsavcılığı’na hem BERK OKTAY hem de MERVE ŞARAPÇIOĞLU OKTAY adına suç duyurusunda bulunulmuş ve hesaba ilişkin irademiz dışında başka paylaşımlar yapılmaması için erişimin engellemesi talep edilmiştir.

Sanal korsanlar ve dolandırıcılar ile ilgili birkaç ay önce yine BERK OKTAY tarafından yapılan suç duyurusu ve şikayet sonrasında çok sayıda sahtekar yakalanmış, büyük bir siber saldırı çetesi çökertilmiş, haklarında kamu davaları açılmış ve çıkarıldıkları mahkeme tarafından da tutuklanmışlardır. Yaşanan bu siber saldırının altında bu hukuk mücadelesinin olduğunu düşünmekteyiz.

Konuyla ilgili yasal süreç başlatılmış olduğu için özellikle basın kuruluşlarının yalan haberlere itibar etmemeleri, bu sahte paylaşımları dayanak göstererek haber yapmamalarını rica ediyoruz. Aksi durumda sahte paylaşımları dayanak göstererek yapılacak olan yalan haberler ile ilgili de yasal yollara başvuracağımızı bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

BERK OKTAY ve MERVE ŞARAPÇIOĞLU OKTAY Vekili

Av. BURHAN GÜN"

Berk Oktay ile Merve Şarapçıoğlu boşanıyor mu?

Berk Oktay ile Merve Şarapçıoğlu boşanıyor mu?Şimdilerde genç kızların sevgilisi...

Şimdilerde genç kızların sevgilisi...

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

 • Bunu Facebook'da paylaş!
 • Bunu Tweet'le!
 • Bunu Google Plus'ta paylaş!
 • Bunu Pinterest'te paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

EN ÇOK TIKLANANLAR

 • Prenses Düzyatan dünyaya geldi!
 • Baba-oğul pozu!
 • Ünlü çiftin düğününde sahne Sezen Aksu'nun!
 • Ezgi Mola gizlenemedi!
 • Seçkin Özdemir'den Demet Özdemir'e moral için 300 gül
 • Hande Erçel'i derinden sarsan gelişme!
 • "1 metre 20 cm boyunda selülit dağı kadınlarsınız!"
 • Ayrılık Hande'yi gerdi!
Prenses Düzyatan dünyaya geldi!