Nursel Ergin'den ayrılık açıklaması!

"Var mısın Yok musun?" programıyla ünlenen ve ardından iş adamı Murat Akyer ile evlenen Nursel Ergin, yemek programlarıyla ekranlarda izleyiciyle buluşuyordu.

Magazin - 12.01.2018 16:55
Nursel Ergin'den ayrılık açıklaması!
Kanal D ekranlarında Nursel'le Evin Tadı programını sunan Nursel Ergin, programından kendi isteğiyle ayrıldığını ve çıkan iddiaların asılsız olduğunu iddia etti. Programının kaldırıldığı iddia edilen Nursel Ergin, geçtiğimiz yıl Kanal D ekranlarına transfer olmuştu.

İşte Nursel Ergin'in basın açıklaması:

Sevgili izleyicilerim ve basın kuruluşlarına duyurulur..
7 sezondur aldığım reytinglerde de görüldüğü üzere hakkını vererek, başarıyla yaptığım yemek programıma Kanal D'nin izniyle bu Cuma itibariyle (son veriyorum).
Bu tamamen benim kararımdır! Kanal D bu kararımın arkasında bir aile gibi durmaktadır... Hayatımda çok güzel bir dönem yaşıyorum. 7 sezondur yaz dönemi dahil hiç tatil yapmadan çalışıyorum. Şu an da yaptığım programa çok değer verdiğim uğrunda çok kişinin karşısında savaştığım aileme zaman ayırmak isteğim için kendi kararımla son veriyorum... İzleyicilerimden ve basından ricam Kanal D'ninde arkasında durduğu bu açıklamamın dışında yansıtılan hiç bir habere itibar etmemeniz ve inanmamanızdır.
Ben çok mutluyum herşey yolunda, biraz nefes almak dünyayı gezmek aşkıma, kızıma daha çok vakit ayırmak dinlenmek istiyorum..
Sevgiyle kalın

Saygılarımla,
Nursel Ergin Akyer
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Nursel Ergin, Murat Akyer

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz