Naz Elmas, iş insanı Erol Özmandıracı ile görüntülendi!

2015 yazında Bodrum'da eşini 'Cicişler' lakaplı Esra-Ceyda Erol kardeşlerle aldatan, 2017’de de bir hostesten bebek sahibi olan iş insanı Erol Özmandıracı, geçen akşam ise oyuncu Naz Elmas'la samimi bir şekilde görüntülendi.

Magazin - 14.09.2018 14:24
Naz Elmas, iş insanı Erol Özmandıracı ile görüntülendi!
Erol Özmandıracı, 2015'te Bodrum'da 'Cicişler' lakaplı Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerle çapkınlık yaparken yakalanmıştı. Bu kaçamağı affetmeyen eşi Ceylin Altunç, boşanma davası açtı. Daha boşanma süreci sonuçlanmadan hostes bir sevgili yapan Özmandıracı, geçen yıl da aşkından çocuk sahibi oldu. Geçtiğimiz gün ise Raşit Bağzıbağlı defilesini izleyen iş insanı, burada oyuncu Naz Elmas'la tanıştı.

Defileyi izlemeden önce bir araya gelen ikili, sohbeti koyulaştırdı. Çift, defilenin ardından yemekte bir araya geldi. Naz Elmas ile Erol Özmandıracı, daha sonra birlikte alışveriş yaparken görüntülendi. Samimi olarak görüntülenen ikili, muhabirlerin çekim yaptığından habersizdi.

İşte Naz Elmas ile Erol Özmandıracı'nın o pozları:


(Kaynak: Takvim.com.tr)

Naz Elmas'ı muhabirler kurtardı!

Naz Elmas'ı muhabirler kurtardı!Gülse Birsel'den Naz açıklaması!

Gülse Birsel'den Naz açıklaması!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz