Mustafa Sandal'ın aşk bilmecesi!

Mustafa Sandal'la ilgili aşk iddialarının ardı arkası kesilmiyor. Şarkıcının kalbini güzel bir avukata kaptırdığı iddia ediliyor.

Magazin

Mustafa Sandal'ın aşk bilmecesi! Mustafa Sandal, geçen haziran ayında 10 yıllık eşi Emina Jahovic'ten boşanmıştı. Boşanmadan bir süre sonra ise yüzünün yarısını gösterdiği bir kadınla fotoğrafını Instagram'a yüklemişti. Mustafa Sandal'ın fotoğraftaki kadına gönlünü kaptırdığı iddia edilmişti.


Mustafa Sandal'ın Serel Yereli paylaşımı olay oldu!

Mustafa Sandal'ın Serel Yereli paylaşımı olay oldu!CEREN HİNDİSTAN MI?

Önce fotoğraftaki kişinin Ceren Hindistan olduğu yazıldı. Hindistan, Sandal'la mesajlaştıklarını doğruladı ama fotoğraftaki kişinin de kendisi olmadığını söyledi.

Ceren Hindistan'dan flaş açıklama!

Ceren Hindistan'dan flaş açıklama!IRMAK ÜNAL İDDİASI!

Daha sonra Mustafa Sandal'ın gönlünü kaptırdığı kişinin Irmak Ünal olduğunu yönünde haberler basında yer aldı. Bu haberler yalanlanmadı ama taraflar haberi doğrulamadı da.

Mustafa Sandal'ın gizli aşkı kim?

Mustafa Sandal'ın gizli aşkı kim?
FOTOĞRAFTAKİ O AVUKAT MI?


Kanal D'de yayınlanan magazin programı 2. Sayfa'da bu sabah Mustafa Sandal'la ilgili bambaşka bir iddia daha ortaya atıldı. Gizemli kadının avukat Gülnur Tutumoğlu iddia edildi. Mustafa Sandal ile Gülnur Tutumoğlu'nun iki aydır aşk yaşadığı söyleniyor.

Mustafa Sandal'ın aşk mesajları ifşa oldu!

Mustafa Sandal'ın aşk mesajları ifşa oldu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: