Murat Boz'dan Aslı Enver'e evlilik teklifi!

Murat Boz'un Aslı Enver'e evlilik teklifinde bulunduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Yaklaşık 4 aydır ayrı olan ikili yakında nikah masasına oturabilir.

Dedikodu - 15.08.2018 12:35
Murat Boz'dan Aslı Enver'e evlilik teklifi!
Nisan ayında ayrılan Murat Boz ve Aslı Enver'le ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz hafta Acun Ilıcalı, ikili için "Yakında barışırlar" açıklamasında bulunmuştu. Aslı Enver ve Murat Boz'un peş peşe "Uzun İnce Bir Yoldayım" şarkısıyla paylaşım yapması iddiaları daha da kuvvetlendirmişti.

Murat Boz ile Aslı Enver'in barışmaları an meselesi!

Murat Boz ile Aslı Enver'in barışmaları an meselesi!Şimdi de Aslı Enver'le barışmak için her yolu deneyen Murat Boz'un güzel oyuncuya evlilik teklifinde bulunduğu konuşuluyor. Murat Boz'un annesi Nedret Boz, ikilinin evlenmesini çok istiyordu ve Aslı Enver'e kızım diyordu. Murat Boz'un bu hamlesinde annesinin de etkisi olduğu düşünülüyor.

Murat Boz ile Aslı Enver pişti mi oldu?

Murat Boz ile Aslı Enver pişti mi oldu?Murat'tan Aslı'yı anımsatan paylaşım!

Murat'tan Aslı'yı anımsatan paylaşım!YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Murat Boz, Aslı Enver

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!