Murat Boz ile Burak Özçivit yollarını ayırdı!

Murat Boz ile Burak Özçivit’in 2016 yılında ‘Kardeşim Benim’ filmi ile başlayan partnerliği sona erdi.

Magazin - 11.07.2018 15:46
Murat Boz ile Burak Özçivit yollarını ayırdı!
Zafer Külünk’ün senaryosunu kaleme aldığı, Mert Baykal’ın yönetmenliğini üstlendiği film gösterimde kaldığı 28 haftada 2 milyon 70 bin kişi tarafın izlenip 23 milyon 134 bin TL hasılat elde ederek yılın en çok izlenen filmi olmuştu.

Murat Boz'dan Burak Özçivit itirafı!

Murat Boz'dan Burak Özçivit itirafı!Elde edilen bu başarı sonrasında seri haline getirilmesine karar verilen ‘Kardeşim Benim’in ikincisi geçtiğimiz yaz aylarında çekilerek 24 Kasım’da izleyiciyle buluştu. Ancak ‘Kardeşim Benim 2’ye izleyicinin gösterdiği ilgi ilkinin çok gerisinde kaldı.

Murat Boz'un ödülü!

Murat Boz'un ödülü!573 bin kişinin izlediği, elde ettiği 6 milyon 574 bin TL hasılatla zarar eden ‘Kardeşim Benim 2’, yılın en çok izlenen filmler listesinde 15’nci sırada yer aldı.

Bu başarısızlık sonrasında seriye devam etmeme kararı alan Murat Boz, oyunculuk adına yeni arayışa girdi. BKM ve Abdullah Oğuz’dan gelen tekliflerini değerlendirmeye alan popçu, senaryoları okuduktan sonra hangi filmde rol alacağına karar verecek.

Murat Boz 60 bin kişiyi coşturdu!

Murat Boz 60 bin kişiyi coşturdu!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz