Murat Başoğlu'nun eski eşi Hande Bermek hakkında şoke eden iddia!

Hande Bermek'in açıklamaları Duymayan Kalmasın'a da konu oldu. Programın yorumcusu Seren Serengil'in "Aynı evde kalıyorlarsa el ele tutuşmanın ötesinde de şeyler oluyordur" açıklaması şaşırttı.

Magazin - 16.10.2017 12:38
Murat Başoğlu'nun eski eşi Hande Bermek hakkında şoke eden iddia!
Murat Başoğlu'nun eski eşi Hande Bermek, hafta sonu Posta gazetesine bir röportaj verdi. Röportajda çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Murat Başoğlu'nun eski eşi Hande Bermek ilk kez konuştu!

Hande Bermek'in açıklamaları Star TV'nin magazin programı Duymayan Kalmasın'a da konu oldu. Programın yorumcusu Seren Serengil ilginç bir iddia da bulundu. Seren Serengil, "Hande Hanım'ın baştan beri bu olayların hepsinden haberdar olduğunu düşünüyorum" dedi. Evliliğin sadece kağıt üstünde bittiğini savunan Serengil, "Aynı evde kalıyorlarsa el ele tutuşmanın ötesinde de şeyler oluyordur" dedi.

Hande Bermek'in avukatından ilginç sözler: Onları bir arada daha çok...

Hande Bermek'in avukatından ilginç sözler: Onları bir arada daha çok...
Avukatı konuştu: Hande Bermek şokta!

Avukatı konuştu: Hande Bermek şokta!Hande Bermek verdiği röportajda şunları söylemişti:

"Murat'ı sevdim, seviyorum, seveceğim... Bu olaydan olgunlaşarak çıkacak. Teknede çekilen o fotoğraflara inanmıyorum. Murat ile Burcu’nun cinsel ya da duygusal bir birlikteliği yok. Amca-yeğen ilişkisi bu... Murat’a güveniyorum, insanlar hata da yapabilir."

Hande Bermek: Yalan haberlere dava açacağım!

Hande Bermek: Yalan haberlere dava açacağım!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz