MISS TURKEY 2010'UN 20 GÜZELİ!

Türkiye güzelini seçiyor. Kral TV tarafından düzenlenen Miss Turkey 2010 Güzellik Yarışması’nın 20 finalisti belli oldu. Türkiye’yi uluslararası yarışmalarda temsil etmek ve büyüleyici bir dünyaya adım atmak için yarışacak 20 güzel, İstanbul’da yapılan seçmelerin ardından düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı. Seçilen kızlar 1 Nisan Perşembe gecesi Kral TV’den canlı yayınlanacak finalde yarışacak.

Magazin - 22.03.2010 11:05
MISS TURKEY 2010'UN 20 GÜZELİ!
İlk 20'ye seçilen Miss Turkey 2010 adaylarını, Polanezköy’de Legend Hotel’de 10 günlük yoğun kamp dönemi bekliyor. Kampta 20 güzel final gecesi sergileyecekleri gösteri için Uğurkan Erez’in yorucu koreografi derslerine katılacak.

Kamp Günlüğü İnternette

Bu yarışma aynı zamanda yeni medyanın da etkin kullanıldığı bir yarışma olacak. Kamp günlüğü missturkey.ntvmsnbc.com sitesinden verilirken kızlar kamp sürecini blog takipçileri ile paylaşacak.

Güzelleri Tanju Babacan Giydirecek

Miss Turkey adaylarını final gecesinde ünlü moda tasarımcısı Tanju Babacan giydirecek.

Dünya, Kainat ve Miss Earth Güzeli Miss Turkey’den Çıkacak

Miss Turkey’de dereceye girecek güzeller, dünyanın en önemli dört güzellik yarışmalarında ülkemizi temsil edecek, büyük ödüllerin sahibi olacak. Yarışmada birinci gelecek güzel ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik) , ikinci güzel Miss Universe (Kainat Güzellik Yarışması), üçüncü güzel ise Miss Earth’te temsil edecek. Yarışmada dördüncü seçilen güzel Miss International ilan edilecek.

Üçüncü Güzel Miss Earth’te

Miss Turkey’nin bu yılki yeniliklerinden biri de üçüncü güzeli Miss Earth yarışmasına gönderecek olması. Miss Earth yarışması, Filipinlerdeki Caroussel Productions sirketi tarafindan organize edilen bir güzellik yarışması. Bu yıl 10’uncusu düzenlenecek yarışma, yapılmaya başlandıktan sadece 3 yıl sonra dünyanın en önemli ve en çok izlenen güzellik yarışmalarından biri oldu. Hatta sektördeki birçok otoriteye göre güzellik yarışmalarının 'Grand Slam'ine girdi. Miss Earth, Asya kıtasında en çok izlenen yarışma olarak dikkatleri çekiyor. Miss World, Miss Universe, Miss International ve Miss Earth, prodüksiyon bütçesi, katılım (90 ülke) ve izlenme oranlarıyla dünyadaki en büyük güzellik yarışmaları.

Miss Turkey, yıllardır üçüncü güzelimizi Miss Europe yarışmasına gönderiyordu. Ancak bu yarışmanın yeni sahibi Endemol şirketinin Miss Europe yarışmasını son iki yıldır yapmaması ve bu yarışmanın Avrupa gündeminden çıkması nedeniyle bu yıldan itibaren üçüncü güzelimiz Miss Earth yarışmasına katılacak. Miss Turkey yarışmasında ilk dört dereceyi alan kızlarımız dünyanın en büyük 4 güzellik yarışmasında ülkemizi temsil edecek...

2010’UN MISS TURKEY ADAYLARI

Yüzlerce genç kız arasından sıyrılarak finalde yarışma şansı yakalayan 20 güzel aşağıdaki isimlerden oluşuyor (:

1. Beste Erkin (Ankara), 2. Selvinaz Bayraktar (İstanbul), 3. Bürde Aslan (İzmir), 4. Dilay Korkmaz (Ankara), 5. Yeliz Güvenç (İstanbul), 6. Buse Işık (İzmir), 7. Başak Bilginer (İstanbul), 8. Emel Erdemanar (Bursa), 9. Serenay Sarıkaya (Ankara), 10. Gözdenur Beşkardeş (İstanbul), 11. Melis Şen (istanbul), 12. Yıldız Eras (Almanya), 13. İlayda Olgaç (İstanbul), 14. Gizem Memiç (Ankara), 15. Açelya Kartal (İzmir), 16. Nilşihan Akar (İzmir), 17. Güliz Güvenç (İstanbul), 18. Merve Sarı (İzmir), 19. Döndü Şahin (Almanya), 20. Filiz Özgür (İstanbul), yedek yarışmacılar 21. Destine Bayramoğlu (İstanbul) ve 22. Melissa Aslı Pamuk (İstanbul).

SON KRALİÇE EBRU ŞAM

Burcu Esmersoy ve Emre Altuğ’un sunduğu, Hadise ve Hüsnü Şenlendirici'nin sahne aldığı "Miss Turkey 2009" finalinde Ebru Şam birincilik tacını giymiş, Senem Kuyucuoğlu ikinci, Ebru Hacıbedel üçüncü ve Begüm Yılmaz da dördüncü olmuştu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Miss Turkey 2010

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz