Meryem Uzerli kime poz verdi?

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem karakterine hayat veren Meryem Uzerli, Cannes Film Festivali'nde yabancı basın tarafından tanınmadı.

Magazin - 16.05.2018 11:59
Meryem Uzerli kime poz verdi?
Meryem Uzerli, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem karakteriyle üne kavuşarak dizi piyasasında kendisine özel bir yer edinmişti.

Cannes’da kapıda mı kaldılar?

Cannes’da kapıda mı kaldılar?Uzerli, sadece Türkiye’de değil, dizi sayesinde başta Arap ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir yanında tanındı.

Hafızalara 'Hürrem Sultan' olarak kazınan Meryem Uzerli, daha sonra çeşitli film ve dizi projelerinde yer alsa bile yeni bir başarı sağlayamadı.

Bir tek karakter sayesinde popülerliğe ulaşan Meryem Uzerli’nin Cannes film festivalinde pek de tanınmadığı için bir fotoğraf karesi ile anlaşıldı.

Fransa'da düzenlenen 71. Uluslararası Cannes Film Festivali’ne katılan Meryem Uzerli, kırmızı halıda ünlü bir markaya ait püsküllü elbiseyle boy gösterdi.

Uzerli, kırmızı halıya çıktığında yabancı basının başka yöne bakması dikkatleri çekti.

Magazine sızan o ana ait görüntüler, "Meryem kime poz verdi?” dedirtti.

Cannes paylaşımı!

Cannes paylaşımı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz