Meryem Uzerli çocukluk oyuncaklarını satışa çıkardı!

Meryem Uzerli yıllardır özenle sakladığı çocukluk oyuncaklarını satışa çıkardı.

Magazin - 12.04.2018 16:54
Meryem Uzerli çocukluk oyuncaklarını satışa çıkardı!
"Muhteşem Yüzyıl"da canlandırdığı Hürrem Sultan karakteri ile birden Türkiye'nin gündemine oturan Meryem Uzerli ardından "Tükenmişlik Sendromu"na yakalandığını söyleyerek Berlin'e dönmüştü. Burada kızı Lara'yı kucağına alan oyuncu bir süre sonra Türkiye'ye geri dönerek oyunculuk kariyerine devam etti.

Meryem Uzerli estetik mi yaptırdı?

Meryem Uzerli estetik mi yaptırdı?SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNDE DE YER ALIYOR!

Geçtiğimiz günlerde bir mücevher markasıyla anlaşan Meryem Uzerli alacağı ücretin bir kısmını yardım kuruluşlarına bağışlamıştı. Güzel yıldız bu kez de oyuncaklarını satışa çıkararak çocuklara destek oldu. Yıllardır özenle sakladığı çocukluk oyuncaklarını ‘Önce Çocuk’ projesi kapsamında bağışlayan Meryem Uzerli ‘İstismara uğrayan çocuklar toplumun büyük yarası. Böyle bir sergiyle bu kanayan yaraya dikkat çekmek ve bu çocukları yalnız bırakmamak çok önemli. Bu sergiyi organize edenleri yürekten kutluyor; benim için hayatımın en anlamlı eşyası olan çocukluk oyuncaklarımı çocuklara hediye ediyorum” dedi.

Meryem Uzerli yüzünü sigortalattı mı?

Meryem Uzerli yüzünü sigortalattı mı?
Meryem Uzerli'den TL'ye dönüş!

Meryem Uzerli'den TL'ye dönüş!YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Meryem Uzerli

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!