Merve Boluğur'un yüzünü güldüren aşk!

Merve Boluğur ile Hakan Sabancı, Bodrum'da birlikte görüntülendi. Yüzünde gülücükler açan Merve Boluğur bol bol kahkaha attı.

Sosyete

Merve Boluğur'un yüzünü güldüren aşk! Merve Boluğur geçtiğimiz yıl Murat Dalkılıç'la olan evliliğini noktalamıştı. Güzel oyuncunun adı boşanmanın ardından bir kaç isimle anılsa da iddiaların gerçek olmadığı anlaşılmıştı. O günden bugüne aşk orucuna giren Merve Boluğur nihayet yeni bir aşka yelken açtı. Merve Boluğur, bayram tatili için gittiği Bodrum’da Hakan Sabancı ile görüntülendi.


Çift bayramın ikinci günü birlikte bir mekanda eğlendi. Fakat mekandan ayrı ayrı çıktılar ve birlikte görüntülenmekten kurtuldular. Önceki gün ise aşıklar Sabancı’nın teknesinde buluştular. Bu kez görüntülenmekten kurtulamadılar. Arkadaşlarının eşlik ettiği sevgililerin, keyifli halleriyle dikkat çekti. Siyah bir pareo giyen Boluğur, bol bol kahkaha attı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: