Merve Boluğur'dan Murat Dalkılıç'a gönderme!

Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur geçtiğimiz yıl Eylül ayında evliliklerini sonlandırmıştı. Ardından Dalkılıç, Hande Erçel'le aşk yaşamaya başladı. Önceki gün görüntülenen Merve Boluğur ise "aşk var mı?" sorularına bakın nasıl cevap verdi.

Magazin - 26.03.2018 12:23
Merve Boluğur'dan Murat Dalkılıç'a gönderme!
Murat Dalkılıç 2015 yılında evlendiği Merve Boluğur ile geçtiğimiz Eylül ayında yollarını ayırmışlardı. Murat Dalkılıç, Merve Boluğur ile yollarını ayırdıktan 2 ay sonra oyuncu Hande Erçel ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Çift birlikte poz vermekten kaçınmış ve magazin basının karşısına el ele çıkmamaya dikkat etmişti. Hande Erçel ile Murat Dalkılıç ilişkilerini gizli yaşamayı tercih etti.

Merve Boluğur

Merve Boluğur "Yetmez" dedi!"SEVGİLİM OLSA YANIMDA GEZDİRİRİM"

Merve Boluğur önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Bir makyaj firmasının klip çekiminden geldiğini söyleyen oyuncuya magazin muhabirleri yeni bir aşka yelken açıp açmadığını sordu. Merve Boluğur bu soruya, "Bir sevgilim olsa şu an yanımda olur. Elini tutar, yanımda gezdiririm." cevabını verdi. Boluğur'un bu sözleri Dalkılıç'a gönderme olarak algılandı.

Merve Boluğur siyahlara büründü

Merve Boluğur siyahlara büründüMerve Boluğur'dan tehlikeli hareketler!

Merve Boluğur'dan tehlikeli hareketler!YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz