Merve Boluğur'a övgü dolu sözler!

Sosyal medya hesabında paylaştığı her fotoğraf ile adından söz ettirmeyi başaran Merve Boluğur'un son paylaşımına övgüler yağdı.

Magazin - 17.07.2018 17:22
Merve Boluğur'a övgü dolu sözler!
Eylül 2017'de Murat Dalkılıç'la boşandıktan sonra uzun süre gönül kapılarını kapatan Merve Boluğur, Instagram hesabında yaptığı paylaşımlarla sosyal medyaya damga vuruyor.

Merve Boluğur büyüledi!

Merve Boluğur büyüledi!Geçtiğimiz ay Hakan Sabancı ile kısa bir birliktelik yaşayan Merve Boluğur, özel hayatıyla ilgi sessiz kalmayı tercih ediyor. Boluğur'un her paylaştığı fotoğrafın altına Murat Dalkılıç ve Aralık ayından beri ilişki yürüttüğü Hande Erçel ile yorumlar geliyor. Güzel oyuncu, yorumlara karşı sessizliğini koruyor.

En doğal haliyle Merve Boluğur!

En doğal haliyle Merve Boluğur!Ancak Merve Boluğur'un paylaştığı son fotoğrafa bir takipçisi tarafından, "Uludağ'da sıfır makyaj gördüm. Hem karizmatik hem tatlı bir yüz, çizilmiş gibi. Fotoğraflardan daha güzeldi. Ekranda ne olsa yakışır" şeklinde yorum geldi. Boluğur da takipçisine "Çok teşekkür ederim" yanıtını verdi.

Merve Boluğur'un kırmızı ruju olay oldu!

Merve Boluğur'un kırmızı ruju olay oldu!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz