Mehmet Ali Erbil'den çarpıcı açıklamalar

Şovmen Mehmet Ali Erbil, Lifetime kanalında yayınlanan Laf Bende Kalmasın programına canlı yayında bağlandı.

Magazin - 18.01.2018 13:44
Mehmet Ali Erbil'den çarpıcı açıklamalar
Mehmet Ali Erbil, katıldığı programda birbirinden çapıcı açıklamalarda bulundu. Programda kendisine yöneltilen "Neden sinemada uzun süredir yoksunuz? sorusuna "Beni heyecanlandıran, tatmin eden bir senaryo gelse tabi ki sinema filminde oynamak isterim ancak gelmiyor. O eski senaristler kalmadı" şeklinde bir yanıt verdi.

Erbil sözlerine "Kendi senaryonu kendin yazmalısın ama benim de televizyon gibi çok zaman isteyen bir işim olduğu için buna fırsat bulamıyorum. Bunu yapan arkadaşlar var tabi ki Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar, Gupse Özay gibi…" diyerek Gupse Özay'ın ilk Deliha filmini izlediğini belirtti.


Sunucuların filmi nasıl bulduğunu sorması üzerine Mehmet Ali Erbil şunları söyledi: 'Kendisi oyunculuğunu sevdiğim, enerjisini beğendiğim bir kızdı vakit ayırıp gittim ama kötü bir film izledim, müsamere gibiydi. Yazık oldu.'

İkinci filminde Gupse Özay'ın yönetmen koltuğuna oturduğunun hatırlatılması üzerine Mehmet Ali Erbil, sözlerine şöyle devam etti:

Benim ailem sinemacı, babam bu işin içindeydi ama ben böyle bir şeye cesaret etmedim. Çağan Irmak'lar, Ertem Eğilmez'ler gibi yönetmenler varken neyin cesaretidir, neyin özgüvenidir anlamak mümkün değil doğrusu...

'Benim ailem sinemacı, babam bu işin içindeydi ama ben böyle bir şeye cesaret etmedim. Çağan Irmak'lar, Ertem Eğilmez'ler gibi yönetmenler varken neyin cesaretidir, neyin özgüvenidir anlamak mümkün değil doğrusu…'


Cem Yılmaz'ın son filmini beğenip beğenmediğine dair bir soruya ise; Cem, G.O.R.A filmini çıkardığında sinemada izlemiş ve Arif'i sevmiştim. Ancak sonraki filmlerinde aynı ışığı alamayacağımı, eğlenemeyeceğimi düşündüğümden gitmedim. Türkiye'de uzay filmlerinin tutması zor, o filmler tutmaz. Zaten bu kadar tutmasının sebebi onun basın kanalıyla pohpohlanması; Bu durum Şahan için de geçerli; Medya Şahan'ı desteklediğinin onda biri kadar beni desteklemedi" dedi.


Cem Yılmaz'ın son filmini beğenip beğenmediğine dair bir soruya ise 'Cem, G.O.R.A filmini çıkardığında sinemada izlemiş ve Arif'i sevmiştim. Ancak sonraki filmlerinde aynı ışığı alamayacağımı, eğlenemeyeceğimi düşündüğümden gitmedim. Türkiye'de uzay filmlerinin tutması zor, o filmler tutmaz. Zaten bu kadar tutmasının sebebi onun basın kanalıyla pohpohlanması… Bu durum Şahan için de geçerli… Medya Şahan'ı desteklediğinin onda biri kadar beni desteklemedi' dedi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz