“Leyla The Band” neden bitti?

Ünlü oyuncu Serkan Keskin “Leyla The Band” grubunun müziği neden bıraktığını ilk kez açıkladı.

Müzik - 30.03.2015 09:37
“Leyla The Band” neden bitti?
OT Dergisi’nden Nurhak Kaya’ya konuşan ünlü oyuncu; Ali Atay, Onur Ünlü ve Osman Sonant ile birlikte kurdukları Leyla The Band grubu için “Müzik yapıp para kazanmak gibi bir amacımız asla olmamıştı. O dünya başka bir dünyaymış, benim hiç bilmediğim bir dünya. Devam etsek ederdik, iddia ediyorum ki çok da para kazanırdık, ama biz “O adamlar” değiliz.” açıklamasını yaptı.

Serkan Keskin şöyle konuştu;

“GECCENİN ÜÇÜNDE STÜDYOYA GİRİYORDUK”

Leyla The Band’den önce enstrüman çalmıyordum, Onur da çalmıyordu. Elimize ilk defa enstrüman almış değildik ama, ben mesela daha önce hiç bas gitar çalmamıştım. Aramızda müziğe en hakim olan Ali’ydi; müziği iyi bilirdi, gitar çalar, şarkı söylerdi. Zaten olayın tatlılığı da oydu; amacımız çıkıp çok büyük bir senfoni yapmak değildi ki. Hiçbir şey iddia etmiyorduk. Koca koca adamlar olarak çocuk gibi bir araya geliyor, gecenin üçünde stüdyoya girip altıya kadar prova yapıyor, ordan da sete gidiyorduk.

“DEVAM ETSEK ÇOK PARA KAZANIRDIK

Tiyatro organizasyonları yapan bir Alaattin abimiz vardı. Rahmetli olmadan önce “Siz çok güzel bir ekipsiniz, çok güzel çalıyorsunuz , gelin bir turne yapalım” dedi. Biz de yapmaya karar verdik. Bizi sadece, bizi izleyen ve yaptığımız müzikleri dinlemek isteyen insanlara ulaşmak için bu yola girmiştik. İş biraz çığrından çıktı ve çok büyük bir hal aldı. O hal bize pek iyi gelmedi çünkü bunun peşinde olan insanlar değildik. Müzik yapıp para kazanmak gibi bir amacımız asla olmamıştı. O dünya başka bir dünyaymış, benim hiç bilmediğim bir dünya. Devam etsek ederdik, iddia ediyorum ki çok da para kazanırdık, ama biz “O adamlar” değiliz.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz