La Casa De Papel’in sesi Cecilia Krull Bursa’ya geliyor!

Dünya genelinde fenomen haline gelen La Casa De Papel dizinin jeneriğindeki şarkıyı söyleyen Cecilia Krull, 14 Haziran'da Bursa'da olacak. 58. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında Bursa'ya gelecek olan yıldız isim, hayranları ile buluşacak.

Kültür-Sanat - 11.06.2019 11:46
La Casa De Papel’in sesi Cecilia Krull Bursa’ya geliyor!
'My Life Is Going On' isimli parçayla ünlenen Cecilia Krull, 14 Haziran´da 58. Uluslararası Bursa Festivali’nde Bursalı hayranlarıyla ilk kez bir araya gelecek.

Müzisyen bir aileden gelen ve kariyerine 7 yaşında Disney filmlerinin şarkılarını seslendirerek başlayan şarkıcı ve besteci Cecilia Krull, Fransa, Küba, Almanya ve İspanyol kökleri ile genç yaşına rağmen günümüzün en önemli yeni kuşak caz şarkıcılarından biri olarak gösteriliyor. Aynı zamanda Pop, Groove ve Soul gibi farklı müzik tarzlarında da şarkılar seslendiren sanatçı, bugüne kadar İspanya, Fransa, İsveç, Cezayir gibi ülkelerde sahne aldı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Cecilia Krull

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!