Kurgularınızın kölesi olmayın!

Kadınlar kurmaya müsait yapıda organizmalardır. Peki buna nasıl son vermeli?

Kadın

Kurgularınızın kölesi olmayın! Bazı kurguları yersiz vesveselerin ürünü iken bazı kurguları hislerinin getirisidir. Hislerinde pek yanılmayan kadınların bazen vesveselerinin kölesi olduğu da bir gerçektir.

Peki bu vesveselerden nasıl kurtulabilirsiniz? Farkına vararak. İçinizde boş düşüncelere ve kendi kurgularınıza kapıldığınızı fark ettiğiniz anda beyninize yasaklar getirerek bu durumun üstesinden gelebilirsiniz. Çünkü bu kurgu dâhilindeki düşünceler zehirler hayatınızı. Zamanla içinize işlemeye başlayan bu olay bir müddet sonra depresyon olarak hayatınızda kalıcı bir yer alır.

Kitap okuyarak, farklı hobilere yönelerek ve müzik dinleyerek beyninizi susturmak sizin elinizde… Asosyallik kurguların ve boş şüphelerin en çok görüldüğü haldir. Bu durumdan kurtulabilmek için çabada olanlar daha çabuk farkına varıp sıyrılabilirler. Aksi hayatın tepetaklak olmasına varana kadar sürükler sizi.

Maneviyatı güçlü kadınlarda daha az rastlanan bu durum için genellikle şeytanın vesvesesi olarak tanımlanır. Tasavvufa yönlenebilir ya da inanç içeren kitaplarla maneviyat güçlendirilebilirse vesvesenin önüne geçilebilir. Kadın kurmacası denilen şey vesvesenin ta kendisidir. Lakin hisleri doğrultusunda parçaları birleştirerek oluşturduğu gerçek bir durum varsa bu zaten kısa sürede ortaya çıkacaktır ve vesvese değildir. Lakin yakın zamanda ortaya çıkan bir durum yoksa sadece vesvesedir. Farkına varın ve beyninize yasaklar getirip saçma düşüncelerden sıyrılın.


YAZI: Kamuran Akdemir
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: