KÜÇÜK BİR PENİSLE SEKS POSİZYONLARI

Penisiniz mi küçük?İşte size en uygun seks pozisyonları..

Magazin - 30.12.2011 10:41
KÜÇÜK BİR PENİSLE SEKS POSİZYONLARI
Erekte olmuş ortalama bir penis tahminen 6(1inc=2,54cm) inç(15-16cm) civarı uzunluğunda olur. Eğer siz bu istatistiğin altında kalmış milyonlardan biriyseniz sizi de seksüel performans ve boyut arasında ki ilişki ilgilendirebilir. Boyutun bir avantaj olduğu doğruyken uzunluğun aslında çokta önemi yoktur önemli olan kalınlıktır. Ayrıca kadınlar vajina içinde ki cervices bölgesine kadar girilmesinden pek zevk almazlar. Erkeklerin sahip olduğu aşırı büyük bir penisten de zevk almazlar. (acı vereceği için). Aşırı büyük bir penise sahip olan erkeklerle seks sırasında içinde acı olan bir ilişki yaşatacak bu da elbette kadınların şikayet etmesine yol açacaktır. İnanın ya da inanmayın ama doğru teknikler kullanılarak yapılacak bir seks kadınların küçük penisi ilahlaştırmasını bile sağlayabilir.

Açıkça iyi bir muamele (onu sevmek, tek düşüncenin seks olmadığını duygusal bir şeyler hissettirdiğini belirtmek) hemen içine girmeye çalışmaktan daha doğru bir davranıştır ve bir çok erkek ön sevişmenin yararlarının farkındadır. Küçük penise sahip erkekler bu ön sevişmenin mükemmel avantajlarını kullanmalıdır. Ön sevişmeyi, partnerinizin tam olarak uyarılmış bir hale gelene kadar uzatmak, onu orgazma ulaştırmak için içine girdiğinizde burada okuyacağınız seks posizyonları ile daha kolay ve daha keyifli bir biçimde gerçekleşecektir.

Ön Sevişmeye Odaklanın;

Ön sevişme partnerinizin mutluluğu için bir takım şeyleri yada her şeyi içermeli. Öpüşmek ve onu hissetmek her zaman başarılı olmuş uygulamalardır fakat kendinizi bu eski uygulamarla sınırlamayın. Eğer onun dünyasını sallamak istiyorsanız, yatakta bir yastık fırlatın ve kendinizi onun bir seks oyuncağı olduğunuz hissini verin. Bu oyuncağı onun her daim elinin altında olmalı. Eğer sevgiliniz yaramazlıktan biraz hoşlanıyorsa bu yaramaz kızın kalçasına birkaç tokat atarak ilişkinize farklı zevklerde katabilirsiniz. Bir tür kur ile onu harcamanın anahtarı burada, şunu bilmelisiniz ki kadınlar ilişkiye girmek istediğinde sizi dilemeyecektir. Eğer ilişkiye başlamak istiyorsanız bunu siz kontrol etmelisiniz.

Klitoris Bölgesini Uyarın;

Öncelikle klitoristen bahsetmek gerekir. Klitoris vajinanın giriş kısmıdır. Oldukça duyarlı bir bölgedir. Bu nedenle bu bölgeyi uyarmak eşinizi tatmin etmek ve onu doruklara ulaştırmak için oldukça büyük öneme sahiptir. İlişkiden önce, partnerinizin klitoris bölgesine sahip çıkabildiği ölçüde onunla kalite bir zaman geçirmeyi isteyebilirsiniz. Klitoris bölgesi eşinizin orgazm olma sürecini yöneten bir bölgedir ve onu kontrol edebildiği ölçüde ilişkiniz devam eder..O bölgeyi kontrol edip edemediğini anlamak için oral seks yoluyla yada eliniz ile uyarın. İçine girmeden önce asgari bir şehvete ulaştığından emin olun: Bu sizin performans endişenizi hafifletecektir, küçük penisle seks poziyonlarını denemenizde ve kendinizi hazır hissedip deneyim yaşamanıza olanak verecektir.

Posizyonlar

Köpek Stili;

Doğru açıyı yakaladığınızda en küçük penis bile oldukça yeterli hissettirebilir. Partnerinizi rahat edebileceği bir yerde başını ve omuzlarını yastığın üzerine koymasını isteyin ve alt kısmı tamamen hava olsun. Kalçasının tamamen bükülmüş ve uyluklarını çekmiş olması en uygun açıyı yakalamanızda size yardımcı olacaktır. Tabi küçük penis seks pozisyonları listemizde ki kolay posizyonlar sadece bununla sınırlı değil bu yalnızca popüler olanlarından biri.

Eşinizi rahatça idare edebildiğiniz bir poziyonda içine girme esnasında olabildiğince fiziksel temasta bulunun: Bu aranızda ki şehveti koruyacak ve onun cinsel zevkin doruklarına ulaşabilmesine olanak sağlayacak.

Yılan Stili;

Küçük penisler için olan bu seks pozisyonunda partnerinizin sırt üzeri yatıp bacaklarını kapatmış bir şekilde yatmasını isteyin. Daha sonra onun kalçası iyice yükselene kadar rahatı için altına yastık yerleştirin. Kıvrımlarını sağladıktan sonra bacakları iyice açılmış ve sırtı dik bir şekle geldikten sonra cinsel organınızı kalçasına doğru getirebilirsiniz. Cinsel organınızın içine daha nazikçe girmesi için uyluklarını yeterince açmalı bu sayede cinsel organınız içinde daha rahat ilerleyecektir. İlişki esnasında ağırlığınızın tamamını onun bedenine yüklemekten kaçının. Eğer posizyon esnasında destek alacak bir şeye ihtiyacınız olursa ileriye doğru bükülün ve yataktan destek alın. Bu,pozisyonun etkinliğinden bir şey eksiltmez

Eğer gerçekten sıkı bir seks istiyorsanız onun uyluklarından tutun ve içine girin. Bu ilişkinizi yönetirken kalçaya atılan bir tokattan da etkili bir uygulamadır.

Tavşan Kulakları;

Eşinizi sırt üzeri yatırın, uyluğunu ve bacaklarını çekerek kulakları hizasına getirmesini isteyin. Altına bir yastık yerleştirin, bu onun vajina içinde sizin penisinizi tam anlamıyla hissetmesini ve penisinizin bu alanda doğru açıyı yakalayarak ilerlemesine olanak sağlayacaktır. Bu posizyon sayesinde içine giren küçük penisiniz sanki onun bütün döl yolunu dolduruyormuş gibi hissetmesini sağlayacak. Başta bu posizyon ateşli bir şekilde başlar ancak bir kadın için bacaklarını bu poziyonda tutmak bir süre sonra zor olabilir. Bizim tavsiyemiz kollarınızla onun dizleri üzerinden tutarak destek olmanız. Yatakta ellerinizle destek almadan önce basitce kollarınızı partneniriz her iki bacağındaki diz bükümüne yerleştirin

Bu onun masturbasyonu için mükemmel bir poziyondur. Onun dünyasını içten sallarken elinizin vücutlarınız arasında gezmesi onun klitoris canlandıracaktır.

En Temel Posizyonlar

Toplumun penis boyuna önem verdiği doğruyken, küçük penislerde bayanları orgazma taşımada yeterlidir. Küçük penise sahip erkeklerin çoğu ne yapacaklarını artık biliyorlar. Bu da demek oluyor ki boy olarak küçük bir penisle bile ilişkiniz esnasında partnerinizin klitoris bölgesini uyarabilirsiniz. Önemli olan penisin uzunluğundan çok kalınlığıdır. Önsevişme ile ilgili en önemli gerçek; iyi bir orgazmın bir erkek diliyle gerçekleşecek olması ve her kadında işe yaracağıdır. Size verdiğimiz seks poziyonlarının her birini deneyin ve eşinizin nasıl tatmin olduğunu görün biz size söz veriyoruz ki eşiniz bu pozisyonlarla gerçekten tatmin olacaktır.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: penis, seks

PAYLAŞ

 • Bunu Facebook'da paylaş!
 • Bunu Tweet'le!
 • Bunu Google Plus'ta paylaş!
 • Bunu Pinterest'te paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

EN ÇOK TIKLANANLAR

 • Mustafa Erdoğan suskunluğunu bozdu!
 • Şevket Çoruh'a Instagram'da evlenme teklifi!
 • Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen artık saklanmıyor!
 • Cicişlere hapis şoku!
 • Mahkemeden flaş karar! Gülben Ergen'in çocuklarının...
 • Neslihan Atagül'e reklam sürprizi!
 • Burak Özçivit o ismi engelledi!
 • Vatan Şaşmaz'ın yerine o isim geldi!
Mustafa Erdoğan suskunluğunu bozdu!