Kobra'nın ısırdığı Aref'ten haber var...

Kobra'nın ısırdığı Aref tedavi için Mısır'a gönderildi. İllüzyoniste vücudundaki zehir miktarı fazla olduğu için 24 tüp yılan serumu verileceği öğrenildi.

Magazin - 17.07.2018 12:46
Kobra'nın ısırdığı Aref'ten haber var...
'Yetenek Sizsiniz Türkiye' programı ile adını duyuran illüzyonist Aref Ghafouri'yi 15 Temmuz'da gösterilerinde kullandığı kobra yılını ısırmıştı. Aref, Antalya'da bir otelde gerçekleşecek gösteri öncesi prova yaparken yılan tarafından ısırılınca acilen hastaneye kaldırılmıştı. Yılanın panzehirinin Türkiye'de bulunmaması olaya farklı bir boyut kazanmıştı. Bakanlık devreye girmiş ve Aref, tedavi için Mısır'a gönderilmişti.

Aref hakkında yeni haber geldi!

Aref hakkında yeni haber geldi!Aref Ghafouri'nin tedavisine şu an başkent Kahire'deki Kahire Üniversitesi'ne bağlı Qasr El Eyni Hospital'da devam ediliyor. Dün saat 16.30'da hastaneye götürülen Ghafouri'ye, Antalya'dan giden sağlık ekibinin yanı sıra Mısırlı sağlık ekipleri müdahale etti. Aref'in yılanın ısırdığı sağ kolunda his kaybı olduğu tespit edildi ve illüzyoniste 24 tüp yılan serumu verileceği öğrenildi. Normal şartlarda kobra yılanının sokması durumunda 15 tüp yılan serumu yeterli olurken Aref'in vücudundaki zehir miktarı fazla olduğu için doz sayısını artırıldı.

Aref'i kobra ısırdı, Bakanlık devrede!

Aref'i kobra ısırdı, Bakanlık devrede!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Aref Ghafouri

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz