Kıvanç Tatlıtuğ'dan olay yaratan fotoğraf!

Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gün Instagram hesabından fotoğraf paylaştı. Oyuncunun fotoğrafı kısa süre içerisinde sosyal medyanın ilgi odağı haline geldi.

Magazin - 09.07.2018 14:59
Kıvanç Tatlıtuğ'dan olay yaratan fotoğraf!
'Organize İşler:2' filminin başrolünde yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, şu günlerde sette yoğun bir çalışma temposu içerisinde. Tatlıtuğ, İstanbul'da merakla beklenen filmin çekimlerinde yer alırken eşi Başak Dizer de Phuket'te tatil yapıyor. Başarılı oyuncu, eşi tatilden döner dönmez Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal, Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın ile birlikte mavi tura çıkacak. Sosyal medyada paylaştığı her fotoğraf ile olay olan Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gün yeni bir fotoğraf paylaştı. Tatlıtuğ'un köpeği ile birlikte paylaştığı fotoğraf kısa sürede sosyal medyanın ilgi odağı oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ'un fotoğrafına gelen yorumlardan bazıları:

- "Köpeği bile yakışıklı."

- "Sana bu gidişle çok feci nazar değer söyleyim, evini nazar boncuğundan yapsan bile fayda etmez artık."

- "Kıvanç Tatlıtuğ Instagram'a fotoğraf atmış şu an bunun üzerine siteye foto atılmaz."


Jön-tur! Kenan, Çağatay ve Kıvanç...

Jön-tur! Kenan, Çağatay ve Kıvanç...

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

(1 Yorum Yapıldı)

Misafir(Mehmet ) Ayrıca aynı kanun madde 28, k fıkrasına göre de"k) 14 üncü maddenin (a), (b), (c), (d), (e), (g), (h), (ı), (j) ve (k) bentlerine aykırı davrananlara ikiyüzellimilyon lira idarî para cezası; (f) ve (l) bentlerine aykırı davrananlara hayvan başına ikimilyarbeşyüzmilyon lira idarî para cezası verilir, kesilmiş ve canlı hayvanlara el konulur." hükmü bulunmaktadır.

14.07.2018 01:10:33
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz