Kim Kardashian'dan olay itiraflar!

Kim Kardashian, cinsel hayatı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dünya Magazin

Kim Kardashian'dan olay itiraflar! Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian, cinsel hayatıyla ilgili şaşırtıcı itiraflarda bulundu. Kardashian, röportaj verdiği Richardson Magazine’e özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte Kardashian’ın şaşırtan açıklamalarından satırbaşları:

“Aslında göründüğümün ve toplumda yaşadıklarımın aksine seks konusunda çok güvensiz ve utangacım. Öyle ki zaman zaman sekse veda aşamasına bile geldim.”

“Bakmayın ben 50 kişi önüne çıkar ve rahatlıkla çekinmeden soyunabilirim. Ancak yatakta başka bir kişiliğim var. Kendime güvenimi kaybediyorum ve inanılmaz utangacım. Öyle ki zaman zaman sekse veda etme aşamasına bile geldim.”


Kim Kardashian doğum sonrası 30 hatta 40 kilo aldığını hatırlatırken, kendisini hiç beğenmediğini de sözlerine ekledi. Öte yandan Kardashian, “Aslında özel hayatımda çok tutucu bir karakter sahibiyim. Toplum imajımda ise bambaşka biriyim. İki karşıt duygular içerisindeyim. Kısacası seks sorunumun olduğu kanısındayım” dedi.

Kim Kardashian'a büyük jest!

Kim Kardashian'a büyük jest!Kim Kardashian nefes kesti!

Kim Kardashian nefes kesti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: