Kerem Gönlüm: Aileme göz dikmiş kim varsa karşısındayım!

Milli basketbolcu Kerem Gönlüm, eşi Elif Gönlüm ile çıkan haberlerle ilgili düzenlediği basın toplantısında, “Aile kavramı bizim için her şeyden önce gelir. Eşim, çocuklarına bağlı bir anne, benim için de mükemmel bir eştir” ifadelerini kullandı ve ekledi: "Aile birliğimize göz diken kim olursa karşısındayım."

Sosyete - 11.08.2017 13:28
Kerem Gönlüm: Aileme göz dikmiş kim varsa karşısındayım!
Milli basketbolcu Kerem Gönlüm'ün eşi Elif Gördüm ile Gül Gölge Saygı arasında yaşanan tartışma yargıya taşındı.Savcılığa suç duyurusunda bulunan Gül Gölge Saygı, Elif Gönlüm'ün kendisini tehdit ettiğini ileri sürdü. Yaşanan bu olayların basına yansımasının ardından Kerem Gönlüm avukatı ile birlikte basının karşısına geçti ve açıklamalarda bulundu.


Kerem Gönlüm şöyle konuştu:

Ülkemizin genel çerçevesinde hepimizi ilgilendiren önemli olaylar olurken, toplumumuzu etkileyen bir çok konunun arasında öncelikle kamuoyunu ve gündemi yapacağım toplantı ile meşgul etmekten dolayı özür diliyorum.

Ben ülkemin eski milli sporcusu olarak; Ay yıldızlı formayı defalarca uluslararası arenada temsil ederek; ülkemi gururla başarılara taşımış ve bayrağımı göğsümde şerefle dalgalandırmış, halka mal olmuş biri olarak son dönemde ailem hakkında basında çıkan haberlere karşı açıklama yapmak zorunda kaldım.

Yıllar içerisinde ben ve eşim (Elif Gönlüm) her zaman toplumda faydalı işler yaptık. Evlatları olan bir anne ve baba olarak çocuklarla ilgili bir çok anlamlı projede yer aldık ve hala üretmeye devam ediyoruz; bunun yanında ise örnek aile hayatımızda takdir topluyoruz. Bizleri ve aile yaşantımızı bilen siz kıymet basın mensupları da her zaman bizimle ilgili doğru, gerçekçi haberler yaparak yanımızda oldunuz. Sadece iyi araştırma yapmayan bir iki basın mensubu dışında.

Son 4 seneden beri dikkatimi çeken şu ki istikrarlı olarak aynı yayın grupları ailem ve eşimle ilgili bir çok kez asılsız haberlerle bizi manşet haline getirmiştir. Biz işlerimizle ve güzel projeler üretmekle meşgul olurken bu tarz gerçek dışı, aile yapımızı ve bizi farklı yansıtmaya çabalayan haberlerle anılmaktan son derece rahatsızlık duyuyoruz. Tüm bu yayınlanan haberler en başta çocuklarımızı etkilemiştir ve ailemizi çok üzmüştür. Aile mahremiyetimize ve kişiliğimize saygılı olunmasını istiyoruz.


Biz klasik bir Türk ailesiyiz. Atalarımız gibi gelenek ve göreneklerimizle yaşayan milyonlarca Türk ailesinden biriyiz. Aile birliğine fazlasıyla önem veren standart bir aileyiz. Eşim Elif Gönlüm'ü tanıdığımda 19 yaşındaydı. O yıllardan bu yana 17 yıldır her zaman ismi, onuru, şerefi ve duruşu ile yanımda olmuş; beni ve özellik ailemizi her durumda korumuş ve en büyük destekçim olmuştur. Eşim modern bakış açısının yanında aldığı aile terbiyesiyle geleneklerine bağlı tam bir aile kadınıdır.

Aile kavramı onun için ve benim için her şeyden önce gelir. Eşim çocuklarına bağlı iyi bir anne bana da mükemmel bir eştir. Merhamet doludur. Ona zarar vermek isteyenlere dahi hiçbir zamana karşılığını veremeyecek kadar gönüllü ve olgundur. Eşim hakkında üretilen haberlerde içinde bulunmadığımız halde içindeymişiz gibi yazılan iddialara karşı ve eşimin bırakıldığı mağduriyete karşı buradayım. Aileme ve eşime yapılan bu haberler devam ettiği takdirde her Türk vatandaşı gibi yasal haklarımı kullanacağım. Gerekli davaları açacağım.

Herkesin arkasında çekemeyen, kötülük yapmak isteyen kimseler olabilir. Bizim ise kimseyle bir düşmanlığımız, husumetimiz yoktur. Bugüne kadar konuşmamamızın sebebi hukuk süreci devam ettiği içindir. Madem özel ve ailevi meseleler yargıda sorgulanacak bir vaziyete geldi., açılmış olan davalarla ilgili şu an konuşmamakla birlikte davadan hemen sonra biz de eşimle buna en iyi şekilde cevap ve karşılık vereceğiz.

Mutlu yuvamıza, ailemize bugün hala göz dikmiş birileri varsa onun da karşısındayım. Bugünden sonra da aile birliğimizi bozmaya çabalayan her davranışın kim olursa olsun karşısında olacağım.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

 • Bunu Facebook'da paylaş!
 • Bunu Tweet'le!
 • Bunu Google Plus'ta paylaş!
 • Bunu Pinterest'te paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz

EN ÇOK TIKLANANLAR

 • Nikahtan ilk kare!
 • Büyük aşk 'Öksüz' kaldı!
 • Bebeğin cinsiyeti belli oldu!
 • Reytinglerin galibi hangisi oldu?
 • Hadise festival için servet harcadı!
 • Arda Turan'ın aşk şovu!
 • Bir dediğini ikiletmiyor!
 • İşte Aslıhan Doğan Turan'ın ilk paylaşımları...
Nikahtan ilk kare!