Kenan Sofuoğlu'ndan yeni açıklama!

Kenan Sofuoğlu, kariyerini tamamlamaya hazırlanıyor.

Spor - 09.05.2018 17:19
Kenan Sofuoğlu'ndan yeni açıklama!
Dünya Supersport Şampiyonası'nda Kawasaki Puccetti takımı adına yarışan ve hafta sonu İtalya'da gerçekleşecek olan etabın ardından kariyerini tamamlayacak olan milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, 20 yıllık spor hayatında birçok gencin bu spora yönelmesine vesile olduğunu vurgulayarak, Türk bayrağını genç sporcuların dalgalandıracağını dile getirdi.

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Kenan Sofuoğlu, "Cumhurbaşkanımın isteği ve ailemle de yaptığım istişareler üzerine yarış kariyerimi, 12-13 Mayıs'ta İtalya'da yapacağım jübileyle noktalayacağım, Allah'a şükürler olsun, 20 yıllık spor hayatımda 5 kez şampiyonluk nasip oldu. 20 yıllık spor hayatımda birçok gencin bu spora yönelmesine vesile olduk. Sıra onlarda, Türk bayrağını genç sporcularımız dalgalandıracak." sözlerini dile getirdi.

Başkan Alemdar da kariyerine birçok şampiyonluk sığdıran Kenan Sofuoğlu'na yeni hayatında başarılar diledi.

Kenan Sofuoğlu'nun her yarışını takip ettiklerini belirten Alemdar, şu sözleri dile getirdi.

"Ama yarış sonrası kazandığı birincilikler hep göğsümüzü kabarttı. O ne yaparsa yapsın, nerede olursa olsun her zaman başarılara imza atacaktır. Spor bilgisi ve engin tecrübesiyle nice gençlerin yetişmesine katkı sunacak ve nice şampiyonlara ışık tutacaktır. Son kez piste çıktığında tüm hemşehrilerinin duası, Kenan Sofuoğlu'nun yanında olacak. Jübilesini birincilikle taçlandıracağına inanıyorum."
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kenan Sofuoğlu

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz