Kaş vitamini ile dolgun ve sağlıklı kaşlara kavuşun!

Kaşlarınızın seyrekliğinden ve sürekli dökülmesinden mi şikayetçisiniz? 25 senedir sektörde olan profesyonel makeup artist ve kaş tasarım uzman Dilek Şenay, kaş vitamini ile dolgun ve sağlıklı kaşlara kavuşmanın püf noktalarını anlattı.

Güzellik - 30.10.2018 13:19
Kaş vitamini ile dolgun ve sağlıklı kaşlara kavuşun!
Kaşlar kişinin imajını belirler

Kaşlar yüz ifadesinin tamamlayıcısıdır. Yanlış biçimlendirilmiş kaşlar, yüzün bütün anlamını değiştirir.Kaş şekillendirmenin önündeki en büyük sorun ise kaşların çeşitli sebeplerden kemoterapi, stres, yanlış alımlardan kaşta meydana gelen seyrekleşmeler ve dökülmelerdir.


Bu tip durumlarda kaş vitamini uygulaması sayesinde kaşların eski görüntüsüne kavuşması sağlanabilir. Kıl köklerine vitamin uygulaması yapılarak yeniden çıkarılması ve son seansta ihtiyacı olan bölgelere efekt verilmesi ve tasarım yapılması işlemidir. 20 gün ara ile 4 ile 6 seans uygulanır.

Siz de yurt içi ve yurt dışından microblading, kaş vitamini ve kirpik liftingi eğitimleri alarak sektörel yeniliklerle mesleğini en iyi şekilde sürdüren Dilek Şenay'ın tavsiyeleriyle istediğiniz kaşlara kavuşabilirsiniz.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz