Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'den dev yatırım!

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, birlikte rol aldıkları reklamdan kazandıkları 1 milyon lirayla Kaz Dağları’nda arsa alıyor. Uzun vadeli yatırım yapan çift, ileride burayı organik çiftliğe dönüştürecek.

Magazin - 11.04.2018 10:23
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'den dev yatırım!
Geçtiğimiz günlerde bir gözlük markasının yüzü olan Neslihan Atagül, 2016 yılında nikah masasına oturduğu eşi Kadir Doğulu ile aynı projede yer almak istediğini "Kadir'le aynı projede yer almayı isterim" sözleriyle açıklamıştı.

Kısa süre sonra bu isteği gerçekleşen güzel oyuncu 1 milyon lira karşılığında firma için objektif karşısına geçmişti. Ünlü çift kazandıkları ücretle büyük bir yatırım yaptı.

Posta'da yer alan habere göre, Kadir Doğulu, eşiyle yer aldıkları projeden kazandığıyla Kaz Dağları'nda bir arsa almak için kolları sıvadı. Güzel eşini bu yatırım için ikna eden Kadir Doğulu'nun lokasyon olarak Çanakkale'nin Bayramiç ilçesini gözüne kestirdiği öğrenildi.

Kaz Dağları eteklerinde 35 dönüm bir arsa beğenen Kadir Doğulu'nun bu tercihinde ise doğa sevgisinin payı çok. Yakışıklı oyuncu, sık sık İstanbul yakınlarındaki ormanlık alanlara gidip buralarda kamp yapıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!