Kadın dizisinin izleyicisi ümitsiz!

Fox TV'de Salı akşamları izleyici ile buluşan Kadın dizisinin sezon finali yaklaşıyor.

Dizi Galeri - 22.05.2018 14:16
Kadın dizisinin izleyicisi ümitsiz!
Sezona damgasını vuran Kadın dizisinin yeni bölümünde sürpriz gelişmeler var.

Fakat sosyal medyada izleyenlerin yaptıkları yorumlara bakılırsa, kimse Sarp’ın yaşadığı gerçeğini Bahar’ın öğreneceğini düşünmüyor.

Haftalardır herkesin öğrenmesine rağmen Bahar'ın bilmiyor olması izleyicinin sabrını tüketti.

Tanıtımlarda Sarp’ın annesi Jülide’ye “Sarp yaşıyor mu?” diye sorması önce bir heyecan yaratsa da ekran başındakilr fazlasıyla cevabın “evet” olacağından ümitsiz.

Enver Dede’nin de bir şekilde Bahar’a söylemeyeceğini düşünen izleyiciler, bu sezon Sarp ve Bahar’ın bir araya gelmelerinin imkansız olduğunu düşünüyor.

Tüm engellemeler ortadan kalksa bile, Sarp’ın Bahar ve çocuklara bir şey olmaması için hala ölü bilinmeyi tercih edeceği görüşünde olanlar da var.

Sosyal medyada yapılan yorumlarda, Jülide’nin geldiği anın, bu akşam yayınlanacak olan bölümün son sahnesi olacağı ve gelecek haftaya kalacağı görüşleri ağırlıkta.

Hatta dizinin sponsoru olan Sina Pırlanta’nın tam da o anda reklamının çıkacağı üzerine de pek çok yorum yapılmakta. İzleyiciler, uzun reklam arasından sonra geri dönüp yine aynı sahneyi verecek ve ümitler bir kez daha kırılacak görüşündeler.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!