KABUS GİBİ KOMŞU!

Britney Spears'ın yaptığı rezillikler George Clooney'i çileden çıkarttı.

Magazin - 25.01.2008 09:36
KABUS GİBİ KOMŞU!
Britney Spears, sürekli rezillik çıkardı. Evi paparazzilerin kuşatmasına uğradı. Polis ve ambulans eksik olmadı. Kapı komşusu George Clooney isyan etti. Mahalleden taşınmak isteyen yakışıklı oyuncu, evini satışa çıkarttı.

Kabus gibi komşu!

Los Angeles'ta başı sürekli polisle derde giren, olay çıkaran, alkolik Britney Spears'la komşu olan ünlü aktör George Clooney çareyi taşınmakta buldu..

Dünyanın en yakışıklı erkekleri arasında gösterilen George Clooney, huzurlu ve sakin bir hayat için evini satıp taşınmaya karar verdi... Los Angeles'ta son dönemde bunalımlı hayatıyla dünya basınının gündeminden düşmeyen, polisin kapısından eksik olmadığı şarkıcı Britney Spears'e komşu olan aktörün sabrı taştı.

'HUZUR İSTİYORUM'

Son olarak Britney'in evinin üzerinde polis helikopterlerini gören George Clooney, 'Bir akşam eve geldiğimde etraftaki paparazzileri ve helikopterleri görünce şok oldum. Ambulanslar, polis sirenleri, gazetecilerin flaşları beni gerçekten bunalttı. Sonunda taşınmaya karar verdim' dedi.

PAPARAZZİYLE AŞK

Bir zamanlar Madonna'nın tahtına aday gösterilen Britney Spears, velayeti kocasında olan çocuklarını geri vermek istemeyince polis evi basıp, uyuşturucu etkisi altında olduğu belirlenen genç şarkıcının ayaklarını bağlayarak hastaneye götürmüştü. 27 yaşındaki şarkıcı, 2 çocuğunun babası Kevin Federline'dan boşandıktan sonra bunalıma girmiş, son olarak Pakistan kökenli bir paparraziyle büyük aşk yaşamaya başlamıştı.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz