İzel dert yandı!

90’lı yılların şarkıcılarından İzel, önceki gün Akmerkez’de kendisine Nazar taşı alırken görüntülendi. Gazetecilerin görüntü aldığını fark eden İzel hemen güneş gözlüğünü taktı ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Magazin

İzel dert yandı! Nazara çok inandığını söyleyen şarkıcı İzel “Yeni albümümden bir şarkımıza klip çektik ve yeni eve dinlenmeye gidiyordum gitmeden önce, kendime nazarla alakalı bir taş almak istedim enerjilere çok inanıyorum” dedi. İzel sözlerine şu şekilde devam etti:

İzel'in son hali şaşırttı!

İzel'in son hali şaşırttı!



"Biliyorsunuz 5 yıl boyunca hep oturdum bunun yanında tiroid var şeker var, birde stres olunca yaklaşık 20 kilo almıştım, bunun 10 kilosunu geri verdim ikinci klibe inşallah eski zamanlardaki halim gibi olmayı planlıyorum”

BEN MAKYAJ GÜZELİYİM!

Son zamanlarda hakkında çıkan ‘Tanınmaz Halde’ haberleri karşısında kırgınlığını dile getiren İzel “ Bana saygısızlık gibi geliyor aslında, makyajsız sokağa çıkmayayım mı yani. Sonuçta benim cilt problemlerim var ve bunu herkes biliyor. Yani benim cildimin hali belli ben makyaj güzeliyim , makyajımı saçımı yapınca ben güzel bir kadın oluyorum, sonuçta kalbim makyajsız önemli olanda bu zaten “ dedi.


İzel:

İzel: "Aşksızlıktan kilo aldım!"



İzel'den olay itiraf!

İzel'den olay itiraf!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: