IVANKA TRUMP TÜRKİYE'YE GELDİ

ABD'li iş adamı ve emlakçı Donald J. Trump'un kızı Ivanka Trump, Trump Towers'ın İstanbul-Şişli Projesi'nin yarın yapılacak tanıtım partisine katılmak için İstanbul'a geldi.

Magazin - 18.04.2008 15:58
IVANKA TRUMP TÜRKİYE'YE GELDİ
Türk Hava Yollarına (THY) ait tarifeli uçakla Dubai'den İstanbul'a gelen Ivanka Trump, Doğan ailesi, Taşyapı, Trump Organization ve Yeşil İnşaat ortaklığıyla gerçekleştirilecek Trump Towers'ın İstanbul-Şişli Projesi'nin yarın Hilton Oteli'nde yapılacak tanıtım partisine katılacak. Doğan, Taşyapı, Yeşil ve Trump ailelerinin ev sahipliğinde düzenlenecek tanıtım partisine, Türkiye'den ve yurt dışından bine yakın davetlinin katılması bekleniyor.

Biri ofis, diğeri rezidans olarak projelendirilen iki kule ve büyük bir alışveriş merkezinden oluşacak Trump Towers İstanbul Şişli Projesi, 23 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilecek. Mimari projesi Brigitte Weber Mimarlık tarafından hazırlanan ve inşaatı Taşyapı tarafından yürütülen projede, sinema salonları, güzellik ve fitness merkezleri, restoranlar ve kafeler bulunuyor. Projenin, 2010 yılında tamamlanarak hizmete girmesi
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz