İşte Meryem Uzerli'nin kızı Lara

Meryem Uzerli kızı Lara'nın siyah beyaz bir fotoğrafını Instagram sayfasından paylaştı.

Magazin

İşte Meryem Uzerli'nin kızı Lara Meryem Uzerli, "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde rol aldığı dönemde 'Tükenmişlik Sendromu'na yakalanarak Almanya'ya yerleşmişti. Uzerli'nin daha sonra hamile olduğu öğrenildi ve güzel oyuncu kızı Lara'yı Almaya'da dünyaya getirdi.

Meryem Uzerli'nin paylaşımı olay oldu!

Meryem Uzerli'nin paylaşımı olay oldu!VE LARA BÜYÜDÜ!

Meryem Uzerli'nin kızı Şubat ayında 4. yaşına bastı. Oyuncu, Lara'nın gülerken çekilmiş siyah beyaz bir fotoğrafını bugün Instagram sayfasına yükledi. Fotoğraf kısa sürede 36 binden fazla kişi tarafından beğenildi. Fotoğrafı Aslı Enver, Oktay Kaynarca, Pelin Akil, Selma Ergeç, Sinem Kobal, Ozan Güven, Ece Uslu, Nur Fettahoğlu gibi bir çok ünlü isim de beğendi.

Meryem Uzeli'nin Cannes rüzgarı devam ediyor!

Meryem Uzeli'nin Cannes rüzgarı devam ediyor!AYNI ANNESİ!

Meryem Uzerli'nin bu paylaşımının altına adeta yorum yağdı. Yapılan yorumlardan bir çoğu Lara'yı Meryem Uzerli'ye benzetiyordu. "Aynı annesi" , " Size çok benziyor" , "Küçük Hürrem" gibi bir çok yorum yapıldı.

Meryem Uzerli'nin derin dekoltesi!

Meryem Uzerli'nin derin dekoltesi!YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: