İSTANBUL'U DA TANITACAK

Önümüzdeki hafta Rus medyasından bir ekip, Tülin Şahin ile hayatı üzerine özel bir röportaj yapmak için Türkiye'ye gelecek.

Magazin - 17.01.2008 16:55
İSTANBUL'U DA TANITACAK
Sivaslı Cindy olarak ün yapan ve Avrupa'nın 8 farklı ülkesindeki ajanslara bağlı olarak çalışan manken Tülin Şahin'in hikayesi Rus medyasının ilgisini çekti. Tülin Şahin'in Avrupa'da çeşitli dergi ve gazetelerde çıkan haberlerini çok beğenen Rus gazeteciler, güzel mankeni arayarak, yükselme öyküsünü merak ettiklerini ve bu konuda bir röportaj yapmak istediklerini söyledi.

Gelen teklif karşısında çok heyecanlandığını söyleyen Tülin Şahin, 'Zaman zaman Avrupa'dan bu tarz röportaj teklifleri alıyorum. Ama Rusya'dan da böyle bir teklif gelmesi çok güzel. Röportajı önümüzdeki hafta yapacağız' dedi.

İstanbul sokaklarında görüntüleri de çekilecek olan Tülin Şahin röportajda, gelecekle ilgili planlarını da anlatacağını ifade etti: 'Danimarka'dan başlayan hikayem ve Sivaslı Cindy olarak ün yapmam da dahil olmak üzere her şeyi konuşmak istiyorlar.'
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz