İSTANBUL’A TRUMP TOWERS!

Emlakta tartışmasız dünyanın en büyük markası olan Donald J. Trump’a ait Trump Towers, İstanbul’da yükselmeye hazırlanıyor.

Magazin - 16.04.2008 10:42
İSTANBUL’A TRUMP TOWERS!
Emlaktaki en ünlü marka Trump, Avrupa'da ilk kez İstanbul'dan yükselecek.. Dünyanın en önemli merkezlerinde kendine özgü lüks konseptiyle farklı yaşam alanları tarzı sunan Trump Towers, Avrupa'da ilk kez Doğan Ailesi, Taşyapı ve Yeşil İnşaat ortak projesi ile İstanbul Mecidiyeköy'de yükselecek

Başta New York olmak üzere, Las Vegas, Chicago, New Orleans, Dubai, Honolulu ve Panama City gibi şehirlerde kendine özgü lüks konseptiyle farklı bir yaşam tarzı sunan Trump Towers, Avrupa'da ilk olarak Doğan Ailesi, Taşyapı, Trump Organization ve Yeşil İnşaat ortak projesi ile İstanbul'da gerçekleştirilecek.

Alışveriş merkezi olacak

"Trump Towers, İstanbul-Şişli" projesinin ilk adımı, New York Trump ofisinde yapılan imza töreni ile atıldı. İmza törenine Trump Organization adına, Donald J. Trump ve kızı Ivanka Trump, Doğan Ailesi adına Mehmet Ali Yalçındağ katıldı.

İstanbul Mecidiyeköy'de inşaatı süren ve şehrin merkezinde yüksek standartlı bir yaşam tarzı başlatmayı hedefleyen iki kule ve lüks bir alışveriş merkezinden oluşan projenin mimarlığını Brigitte Weber Mimarlık gerçekleştiriyor. Binanın 2010'da hizmete girmesi bekleniyor..

Ivanka kutlamaya geliyor

Trump Towers-İstanbul Şişli projesinin lansman partisi, 19 Nisan 2008 tarihinde Hilton Convention Center'da yapılacak. Doğan, Taşyapı, Yeşil ve Trump Ailelerinin ev sahipliğinde düzenlenecek VIP gecceye; Türkiye'den ve yurtdışından bin kadar misafir davet edildi. Davete Donald J. Trump'un kızı Ivanka Trump da katılacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz