İrem Derici'nin klibi çalıntı iddiası!

İrem Derici'nin 'Ben Tek Siz Hepiniz' şarkısına çektiği klip, sanatçı Juanes'in 'Pa Dentro' şarkısının klibinin kopyası çıktı.

Magazin - 18.08.2018 01:15
İrem Derici'nin klibi çalıntı iddiası!
İrem Derici, geçtiğimiz günlerde yeni albümü 'Sabıka Kaydı'nı hayranlarının beğenisine sunmuştu. Derici'nin çıkış şarkısı olan 'Ben Tek Siz Hepiniz'in klibi, Kolombiyalı sanatçı Juanes'in çıktı. Juanes'in, 'Pa Dentro' şarkısına çektiği 50 milyon tıklanan klibi, yönetmen Murat Joker tarafından İrem Derici'nin klibine birebir kopyalandı. Klipte yer alan fikrin, aksesuarların ve çekim planlarının İrem Derici'nin klibinde de aynı şekilde kullanıldığı görülüyor.

Konuyla ilgili basına yansıyan haberlere sessiz kalmayan İrem Derici: "Eksik bir bilgi var aşkım, Rita Ora'nın klibinden de birebir sahne var, niye kadıncağızın hakkını yediniz. 'Sahte, küçük, mükemmel dünyasında herkes' derken tam olarak kastettiğimiz de buydu. Bak öyle özenirsen olamayacağın insanlara sonuç bu olur: Yan sanayi... Hiciv her yola gider, ne Jojer ne Papaz kandırabilir bir Sinoplu'yu. Çok da şaapmamak lazım, öykünmemek lazım işte yabancıların kliplerine, kıyınca paraya aynısı oluyormuş bak. Az saçalım, savuralım. " açıklamasını yaptı.


İrem Derici'den Kaya Çilingiroğlu'na gönderme!

İrem Derici'den Kaya Çilingiroğlu'na gönderme!İrem Derici'den Barış Murat Yağcı'ya gönderme!

İrem Derici'den Barış Murat Yağcı'ya gönderme!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz