İntizar: "Hayatım boyunca bir edepsizliğim olmadı"

Özel hayatı ile gündemden uzun süredir düşmeyen İntizar, Uşak'ta verdiği bir konserde konuştu. Şarkıcı, "Hayatım boyunca bir edepsizliğim kendimce olmadı. Ne kötüler sarmış dört bir yanımızı. Ne ara bu kadar kötü ve çirkin olduk? Bu filmin sonunu çok merak ediyorum" açıklamasını yaptı.

Magazin - 07.08.2018 16:28
İntizar: "Hayatım boyunca bir edepsizliğim olmadı"
Son dönemde özel hayatıyla gündeme bomba gibi düşen şarkıcı İntizar, Uşak'ın Sivaslı ilçesinde konser verdi.
İntizar, şarkılarını gurbetçiler için seslendirdi. İntizar sahnede dinleyicilerine seslendi. Dinleyicilerine "Siz harikasınız" diyen İntizar, şu açıklamalarda bulundu:

"Yağmur, çamur derken otelde sıkıldım. Yağmur yağsa da sahneye çıkacağım, dedim. Şarkılar susarsa dünya biter, insanlık biter. Aşkla sevgiyle büyük bir edeple saygıyla hepinizi kucaklıyorum. Hayatım boyunca bir edepsizliğim kendimce olmadı, bilmiyorum. Başka şansımız yok, sevmekten başka. En büyük sır; sevmek, koşulsuz sevmek. Öyle ya da böyle sevmek, sevmek ve sevilmek. Ne kötüler sarmış dört bir yanımızı. Ne ara bu kadar kötü ve çirkin olduk? Eyvahlar olsun. Hakim, savcı, yargıç oldunuz. Cennet, cehennem oldunuz. Dut oldunuz, put oldunuz. İnsan olamadınız. Bir damlacık canımla benden çok korktunuz. Oysaki yılana bile zararım dokunmaz benim, kendi kalbim şahittir. Bu filmin sonunu çok merak ediyorum."

Sivaslı Belediye Başkanı Nihat Sazlıgöl, konser bitiminde İntizar'a çilek ve çiçek hediye etti. İntizar ise Başkan Sazlıgöl'e teşekkür etti.

İntizar sosyal medyaya döndü!

İntizar sosyal medyaya döndü!Didem Soydan'dan İntizar'a destek!

Didem Soydan'dan İntizar'a destek!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz