İkiz bebek geliyor!

Her fırsatta anne olmak istediğini dile getiren Doğa Rutkay’dan sevindiren haber geldi. Rutkay'ın üç aylık hamile olduğu ve ikiz bebek beklediği iddia edildi.

Magazin - 21.01.2018 08:00
İkiz bebek geliyor!
Oyuncu Doğa Rutkay’la Kerimcan Kamal’dan müjdeli haber geldi! 2014 yılında karnaval havasında geçen bir törenle hayatlarını birleştiren çiftin, bebek beklediği öğrenildi.

Doğa Rutkay hamile mi?

Doğa Rutkay hamile mi?Her fırsatta anne olmak istediğini dile getiren oyuncu, üç aylık hamile. Kısa süre önce bebek beklediğini öğrenen oyuncunun mutluluğu, ikiz olduğunu öğrenmesiyle ikiye katlandı. Rutkay’ın bebeklerinin cinsiyeti henüz belli olmazken, çiftin verdikleri haberle çevresindekiler de sevindi.

Kerimcan Kamal da o modaya uydu!

Kerimcan Kamal da o modaya uydu!Ünlü oyuncu geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir davette kilolu haliyle dikkat çekmişti. Muhabirlerin, “Hamile misiniz?” sorusu karşısında oyuncu, “Fazla kilo diyelim. Belki ileride hayırlı haberler veririz” diyerek şaşırtmıştı.

Doğa Rutkay'dan hamilelik iddialarına yanıt geldi!

Doğa Rutkay'dan hamilelik iddialarına yanıt geldi!Kaynak: milliyet.com.tr

Doğa Rutkay: Bebek istiyoruz

Doğa Rutkay: Bebek istiyoruz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!
  • Bunu Pinterest'te  paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz