İki kişi arasında kaldıysanız!

İki şık arasında kalan mutlaka üçüncü şıkkı üretmeli ve diğer iki şıkkı elemelidir. Şıklardan bir tanesi kesin doğru olsaydı, insan o kadar düşünmezdi.

Kadın

İki kişi arasında kaldıysanız! Bazıları aşkı hiç bulamazken, bazıları iki aşk arasında sıkışıp ne yapacağını şaşırır. Kalbini çarptıran mı, mantığına uyan mı diye düşünürken olan akla olur. İnsanı yıpratan sıkıntılı bir durumdur. Bu sebeple daha fazla üzülmemek için önce bir kağıt kalem alın. İki kutbun da artı ve eksilerini listeleyin. Hangisinin artısı daha fazla ise o tarafı seçin. Lakin kalbi çarptıran da eksilerle dolu diğer şıksa… İşte o zaman yapılacak şey belli. Üçüncü şıkkı bulmak. Çünkü hayat sürekli yeni bir şık ve şıklık sınar sana. Unutmamak lazım ki, doğru insana rastlayan hangisi diye düşünmez. Bahaneler üretmez.

Herkesin bir vazifesi vardır yaşamda. Herkesin bir katkısı olmuştur sana. Bazıları acımasızlığı öğretir, bazıları ders almanı sağlar, bazıları yol gösterir. Ama herkesin vazifesi bir gün biter ve yaşam sana yeni öğretmenler gönderir. Aşkta bunlara dahil.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: